690 680 960

Dzisiaj ostatni dzień wakacji. Na wspomnienie wyjątkowy film 360° znad jezior

Jedni się cieszą, inni by chcieli, żeby wakacje trwały jeszcze z miesiąc. Faktem jest to, że od jutra rozpoczyna się rok szkolny a do następnych wakacyjnych dni, musimy poczekać kolejnych 10 miesięcy.

Najbardziej obleganymi miejscami podczas wakacji w naszym regionie z pewnością były jeziora. Wyjątkowo upalna aura sprawiła, że każdy kto mógł szukał ochłody w wodzie. Reporterzy ZwiedzajLubelskie.pl i lublin112 zawitali z kamerą nad dwa z najbardziej popularnych jezior, Białe i Zagłębocze. Były wywiady i dobra zabawa a wstępny efekt można zobaczyć w filmie 360°.

Materiały wideo nagrane techniką 360° to całkowita nowość na rynku. Jest to film, w którym możecie sami decydować co oglądacie i z jakiej perspektywy. To jedna z najnowszych możliwości, jakie daje nam współczesna technika. W nagraniu 360° można sterować wyświetlanym filmem, rozejrzeć się w około jak też wybierać różne ujęcia. Podobnie trochę do funkcji Street View czy też w prezentowanych przez ZwiedzajLubelskie.pl i lublin112 panoramach sferycznych.

Niebawem zaprezentujemy wam kolejne nagrania wykonane tą techniką, tym razem na dożynkach w Radawcu. Sprzęt ten będzie również wykorzystywany do robienia materiałów wideo obrazujących niektóre z naszym materiałów. Filmy 360° obecnie można oglądać jedynie w niektórych przeglądarkach m.in. Chrome, jak również w urządzeniach mobilnych z systemem Android.

(wideo Lubelskie.lu)
2015-08-31 20:25:11

13 komentarzy

  1. WydarzeniaRadawiec.pl

    niezłe:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

  2. WydarzeniaRadawiec.pl

    goodfer as jiuveof

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin