Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Osły biegały po ul. Jana Pawła II. Zwierzęta postanowiły zaznać wolności (zdjęcia)

W poniedziałek rano w Lublinie doszło do nietypowego zdarzenia. Dwa osły opuściły szopkę przy kościele i biegały po pobliskiej ulicy. Na miejscu interweniowali policjanci.

Do nietypowego zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 10 w rejonie ul. Jana Pawła II w Lublinie. Kierowcy dostrzegli biegające po ulicy osły.

O wszystkim powiadomiona została policja. Jak się okazało, zwierzęta uciekły z szopki znajdującej się przy kościele na terenie Parafii Świętej Rodziny. Przypadkowe osoby złapały jedno ze zwierząt, drugie zaś oddaliło się na teren pobliskiego osiedla.

Funkcjonariusze złapali je w rejonie ul. Matki Teresy z Kalkuty. Zwierzę zostało odprowadzone do szopki. Trwa ustalanie, czy szopka została odpowiednio zabezpieczona.

(fot. lublin112.pl)

23 komentarze

  1. Wielkie mi halo ,codziennie na drogach i ulicach chodzi i jezdzi tysięce osłów i jakoś nikt nie robi z tego problemu

  2. Obciążyć proboszcza kosztami policyjnej interwencji a zwierzęta zwrócić właścicielowi.

    • Tyle antyklerykalizmu z ciebie wyłazi że aż sam nachodzi wniosek że w twojej wsi chyba zbyt długo wojska radzieckie stacjonowały… Ciekawe czy czungucki wygląd też odziedziczyłeś..

  3. OSŁY mądrzejsze od tych „baranów” z parafii, które ich tam umieściły. Ciekawe w imię czego ???

  4. Haha dobre…..

  5. Obrońcy praw zwierząt są teraz zajęci obroną sądów bo to są chyba etatowi obrońcy. Tak mi się wydaje. A tak poważnie to fajne te osły dobrze że komuś pod koła nie wpadły.

  6. Niby osły a poznały się na zakłamaniu i obłudzie kościoła dlatego spieprzyły,

Z kraju