Dwa groźne wypadki na terenie powiatu tomaszowskiego (zdjęcia)

W miniony piątek i sobotę na terenie powiatu tomaszowskiego doszło do dwóch groźnie wyglądających wypadków. Do szpitala przewieziono trzy poszkodowane osoby.

Do pierwszego wypadku doszło w miniony piątek po południu w Suścu na ul. Tomaszowskiej, na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do miejscowości Huta Szumy.

Jak ustalili wstępnie policjanci, 71-latek kierujący samochodem osobowym marki Chevrolet nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Audi. W wyniku wypadku ogólnych obrażeń ciała doznały pasażerki pojazdu marki Chevrolet w wieku 71 i 81 lat. Starsze kobiety zostały przewiezione do szpitala w Tomaszowie Lubelskim.

Do drugiego wypadku doszło w minioną sobotę rano w miejscowości Budy, na drodze krajowej nr 17, na trasie Zamość – Tomaszów Lubelski. Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Sharan, 46-letni obywatel Ukrainy stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na łuku drogi na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z prawidłowo jadący samochodem marki Fita Seicento.

W wyniku zderzenia poszkodowana została 19-latka kierująca fiatem. Młoda kobieta doznała poważnych obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala w Zamościu.

W obu zdarzeniach kierujący pojazdami byli trzeźwi. Aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tych zdarzeń drogowych.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

Zobacz również

3 komentarze

  1. male auta tylko do miasta

    Szczerze mówiąc to mając takie małe „cóś ” jak fiat seiczento czy inne mini auta ,to jezdził bym tym tylko po miescie .Wyjazd na drogę gdzie auta poruszają się 90 i więcej ,to w przypadku dzwona w najlepszym wypadku ciązkie uszkodzenia ciała ,w najgorszym cmentarz .Powinni zakazać jazdy tymi „samochodami ” poza miastem

  2. życzę w nowym roku 2020 wszystkiego najgorszego poradni chirurgicznej w tomaszowie lubelskim ul.petera 1 najgorsza placówka w polsce. pozdrawiam serdecznie ministra zdrowia..

  3. dużo zdrowia dla dziewczyny

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew