Dwa groźne wypadki na terenie powiatu tomaszowskiego (zdjęcia)

W miniony piątek i sobotę na terenie powiatu tomaszowskiego doszło do dwóch groźnie wyglądających wypadków. Do szpitala przewieziono trzy poszkodowane osoby.

Do pierwszego wypadku doszło w miniony piątek po południu w Suścu na ul. Tomaszowskiej, na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do miejscowości Huta Szumy.

Jak ustalili wstępnie policjanci, 71-latek kierujący samochodem osobowym marki Chevrolet nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Audi. W wyniku wypadku ogólnych obrażeń ciała doznały pasażerki pojazdu marki Chevrolet w wieku 71 i 81 lat. Starsze kobiety zostały przewiezione do szpitala w Tomaszowie Lubelskim.

Do drugiego wypadku doszło w minioną sobotę rano w miejscowości Budy, na drodze krajowej nr 17, na trasie Zamość – Tomaszów Lubelski. Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Sharan, 46-letni obywatel Ukrainy stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na łuku drogi na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z prawidłowo jadący samochodem marki Fita Seicento.

W wyniku zderzenia poszkodowana została 19-latka kierująca fiatem. Młoda kobieta doznała poważnych obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala w Zamościu.

W obu zdarzeniach kierujący pojazdami byli trzeźwi. Aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tych zdarzeń drogowych.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

Zobacz również

3 komentarze

 1. male auta tylko do miasta

  Szczerze mówiąc to mając takie małe „cóś ” jak fiat seiczento czy inne mini auta ,to jezdził bym tym tylko po miescie .Wyjazd na drogę gdzie auta poruszają się 90 i więcej ,to w przypadku dzwona w najlepszym wypadku ciązkie uszkodzenia ciała ,w najgorszym cmentarz .Powinni zakazać jazdy tymi „samochodami ” poza miastem

 2. życzę w nowym roku 2020 wszystkiego najgorszego poradni chirurgicznej w tomaszowie lubelskim ul.petera 1 najgorsza placówka w polsce. pozdrawiam serdecznie ministra zdrowia..

 3. dużo zdrowia dla dziewczyny

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9121zł -0.46%
  • GBP 4.9186zł -0.3%
  • EUR 4.3859zł -0.1%
  • CHF 4.0635zł -0.95%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online