Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Opóźnienia w dostarczaniu przesyłek i niewłaściwa jakość usług. NIK skontrolował Pocztę Polską

Szereg zarzutów wobec działalności Poczty Polskiej wysunęła Najwyższa Izba Kontroli. Dodatkowo skierowano do ministra aktywów państwowych Jacka Sasina wniosek o podjęcie działań na rzecz zmiany ustawy Prawo pocztowe, co pozwoli na poprawę jakości usług powszechnych.

49 komentarzy

 1. A gdzie ta linia kolejowa Łęczna Lublin jaki ten nasz naród jest głupi…. Heh gdzie te śmigłowce?

  • tusk wybudował

   • Pan Tusk tego nie obiecywał. Jak i miliona aut elektrycznych, mieszkań+ i wielu innych bajek.

    • Nie mów Pan tylko ryży sługus szwabski.

     • Donald chociaż coś robił, a ten ciągle knuje gnida jedna bez kultury

      • Owszem Donald robił przekręty, aby pod koniec gdy wyszła prawda z taśm sowy w 2014 roku jak zwykły mały rudy tchórz zwiać pod spódnicę merkel do Brukseli. Pamiętamy taśmy od sowy.

       • taaa…oglądaj nadal pisiorową szczujnię…przekrenty peowców….to mały pikuś do tego jak się teraz lody kręci

    • Janowiak samochody buduje się fabryka samochodów elektrycznych. Ile samochodów wybudował Tusk z Kosiniakiem. jakie duże ważne dla naszego codziennego życia inwestycje powstały za likwidatora Polski? Czyli PO z PSL? Wymień mi jedną. Nie dziurawe stadiony czy śmierdzące kauczukiem topniejące w słońcu Orliki.

  • Tusk z Kosiniakiem znów zajemali nam tory? Helikoptery produkowane są w Mielcu i w Świdniku.

 2. Do tego bezpodstawne dołączanie za obsługę paczek i wyłudzenie ponownej opłaty celno vatowskiej.
  A i zapomniał bym o celowym uszkadzaniu zawartości na wer lublin.

  • wprowadzili cła od przesyłek z UK…koleżanka wysłała leki matce z Anglii ( dostaje je za darmo, bo tam miała udar, i była wtedy tam ubezpieczone )…a oni zatrzymali paczkę na dwa tygodnie !!!! i kazali po odbiór jechać gdzieś za Mełgiewską kobiecie 78 letniej z częściowym paraliżem po udarze która ma afazję (nie mówi)….żeby tam zapłacić 12,50 zł cła….

 3. Poczta wymaga skrzynki pocztowej na furtce, pod kara grzywnej, ale jeżeli priorytet idzie tydzień (?!!!?) To jest ok…

 4. Wynagrodzenia rosną chyba Zdzikotowi! 2600brutto tyle zarabia większość pracowników poczty! Od 3lat nie było żadnych podwyżek pensji. Braki kadrowe są ogromne, ludzie pracują do upadłego za gówniane pieniądze, a tłuste koty zgarniają całą kasę.

 5. Wieszanie wartościowych paczek na „gumce recepturce” na ogrodzeniu działki, nieterminowe dostarczanie. Tak działa poczta up spiczyn

 6. … obsługa klienta w punkcie PP przy ul Dożynkowej zawsze bardzo miła i pomocna … można ?

 7. Ja mam takie doświadczenia z Pocztą Polską:
  Zamawiam sporo przesyłek z różnymi zakupami… jak sprzedawca przesyłkę powierzy kurierowi Inpost, DPD, DHL, czy jak ostatnio firmie Shenker (telewizor 55″), to przesyłka dociera do mnie następnego, albo drugiego dnia od zamówienia, ale jak sprzedawca powierza ją Poczcie polskiej to bywa, że przesyłka (kurierem), dociera w 3-5 dni od przejęcia jej przez kuriera Poczty Polskiej.

  • Na Pocztę nie ma co narzekać, a nawet jak się cos opóźni to dotrze, albo bez problemu odbiorę przesyłkę w urzędzie pocztowym. Natomiast kurierzy różnych firm wydzwaniają i próbują narzucać godzinę swojej wizyty. Ostatni chamy odesłali przesyłkę do nadawcy, pomimo mojego mailowego kontaktu, a kretyn stwierdził, że skoro czekam na przesyłkę to mam siedzieć w domu.

   • To następnym razem podaj adres dostawy gdzie jesteś obecny albo sam se odbierz cwaniaku i kto tu jest chamem

 8. Z Lublina do Warszawy polecony priorytet szedł 7 dni roboczych. Aż strach pomyśleć ile by szedł zwykły. Na infolinii niemiła pani poinformowała że w Wawa mają olbrzymie braki kadrowe.

 9. Nie pasuje zmieniam dostawcę w czym problem?

 10. już wybory poczta miała organizować , zbieranina nieudaczników do niczego się nie nadaje

Z kraju

Sport