Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Opel zaczął się palić, zablokowane zostały zamki w drzwiach. W aucie znajdowała się kobieta

Wczoraj na trasie Tarnogród – Korchów doszło do groźnego zdarzenia podczas odpalania pojazdu za pomocą kabli rozruchowych. Jeden z pojazdów stanął w płomieniach, w środku auta znajdowała się kobieta.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 10 na trasie Tarnogród – Korchów w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze auta.

Na miejscu policjanci ustalili, że 43-letniemu mężczyźnie w trakcie podróży zepsuł się samochód marki Opel. Mężczyzna zadzwonił do żony, która przyjechała na miejsce drugim autem marki Dodge. Podczas odpalania na kable doszło prawdopodobnie do zwarcia instalacji elektrycznej w oplu w którym znajdowała się kobieta. Niestety nie można było się do niej dostać, ponieważ zablokowane zostały zamki w drzwiach pojazdu. Auto stanęło w płomieniach, a kobieta cały czas znajdowała się w środku.

Wspólnymi siłami udało się małżeństwu wydostać ją przez wybite okno. Strażacy, którzy jako pierwsi byli na miejscu udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanej i ugasili pożar. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Opel zaczął się palić, zablokowane zostały zamki w drzwiach. W aucie znajdowała się kobieta

(fot. Policja Biłgoraj)

22 komentarze

  1. bo nie podpina isę kabla minusowego do akumulatora tylko do masy i to na samym końcu, żeby ewentualna iskra nie narobiła szkód… no chyba, że podpięli plusy do minusów