690 680 960

Opel uderzył w drzewo, kierowca wypadł z auta. 21-latek zginął na miejscu (zdjęcia)

W niedzielę w godzinach wczesnoporannych w Ułężu doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje 21-latek kierujący oplem. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia drogowego.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 5.00 w Ułężu w powiecie ryckim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów z Komendy Powiatowej w Rykach, kierujący oplem z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi powiatowej w miejscowości Ułęż i wjechał w drzewo. Kierującym okazał się 21-latek, który podróżował sam. Niestety młody mężczyzna zginął na miejscu zdarzenia. Jego ciało zostało odnalezione poza samochodem – relacjonuje nadkomisarz Andrzej Fijołek rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie.

Policjanci wstępnie ustalili, że 21-latek nie miał zapiętych pasów i po zderzeniu z drzewem wypadł z auta przez szybę. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia drogowego.

Opel uderzył w drzewo, kierowca wypadł z auta. 21-latek zginął na miejscu (zdjęcia)

fot. Policja Ryki

 

Opel uderzył w drzewo, kierowca wypadł z auta. 21-latek zginął na miejscu (zdjęcia)

fot. Policja Ryki

24 komentarze

  1. Nie krytykuje sam popełniałem podobne błędy , młodość i poczucie wiary w siebie.

  2. Ale biednemu „przydrożnemu” drzewu nie dał rady…

  3. Aleś dowcipny boki zrywać

  4. Co ta milicja ma ustalać zapier………. i tego są skutki . A pasów się nie zapina bo poco w nocy nie widać….

  5. Jeszcze pytanie do blacharzy czy da się wyklepac tego opelka?

  6. Podejrzewam, że to mogło być samobójstwo – licznik zatrzymał się na 180km/h, pasy odpięte, a uderzenie stroną kierowcy

Kursy walut

  • USD 4.0199zł -0.01%
  • GBP 5.0597zł -0.12%
  • EUR 4.3334zł -0.11%
  • CHF 4.6027zł 0.1%

Polub nas