Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

On wyprzedzał, ona skręcała w lewo. W zderzeniu BMW i audi poszkodowane zostały cztery osoby (zdjęcia)

Na prostym odcinku drogi podjął manewr wyprzedzania jadących przed nim aut. W pewnym momencie kierująca jednym z pojazdów zaczęła skręcać w lewo.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 17:10 w miejscowości Lipsko w gminie Zamość. Na drodze wojewódzkiej nr 849 Zamość – Józefów zderzyły się dwa samochody osobowe: BMW i audi. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku, w stronę Zamościa. Kierujący BMW 39-letni mężczyzna na prostym odcinku drogi podjął manewr wyprzedzania jadących przed nim aut. W tym czasie kierująca audi 19-latka zaczęła skręcać w lewo, w gruntową drogę. Kiedy zjechała już na lewym pas, w bok jej samochodu uderzyło BMW.

W wypadku poszkodowane zostały cztery osoby. Do szpitala przetransportowano kierującą audi wraz z 16-letnią pasażerką oraz dwie pasażerki BMW w wieku 39 i 10-lat. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.


(fot. policja)

12 komentarzy

 1. Pechowe marki. Obie.

 2. Takie ładne drogi im pobudowali…

 3. mój dostawczak więcej warty jak obie te marki ha ha razem

 4. Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane… Burak BMW powiedział staremu Audi (dowcip)

 5. fatalnej a wręcz dramatycznej passy tej marki ciąg dalszy.Problem jest taki że to się nasila.Co począć z użytkownikami tej marki???

 6. Odi Profanum Vulgus

  Czyli po krótce – dzban w 3-tonowym, niemieckim czołgu postanowił przepuścić ułańską szarżę i za jednym razem wyprzedzić absolutnie wszystko, co znajdowało się przed nim w zasięgu wzroku, bez zawracania sobie głowy takimi głupotami jak jakiekolwiek względy bezpieczeństwa.

  Gaz w podłogę, alleluja i do przodu! Niech się dzieje wola nieba.

 7. Ciekawy jestem czy Beciarz miał migacz włączony?

 8. Źle zaprojektowana droga. Asfalt nie umyty ale to biegły będzie stwierdzał czy asfalt był dobrej jakości.

 9. Kolejny burakowóz i kolejna ałdica wycofane z wyścigu. Zrobiło się bezpieczniej!

Dodaj komentarz