Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ogień pojawił się w komorze silnika, po chwili peugeot stanął w płomieniach (wideo)

W ciągu zaledwie kilku minut ogień zaczął się rozprzestrzeniać, a pojazd stanął w płomieniach. Peugeot został znacznie uszkodzony, trwa ustalanie przyczyn pożaru.

Do zdarzenia doszło w czwartek kilka minut po godzinie 17 na osiedlu Borek w Turce. Przy ul. Jaśminowej zaczął palić się samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna.

Ogień pojawił się w komorze silnika. Zaczął też się rozprzestrzeniać na pozostałą część pojazdu. Sytuacja została szybko opanowana, a pożar ugaszony. Pojazd jednak został znacznie uszkodzony przez płomienie.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Trwa obecnie ustalanie przyczyn pojawienia się ognia.

(wideo nadesłane – Paweł)

15 komentarzy

 1. Na Wrzosowej, a nie Jaśminowej.

 2. Przyczyna: Peugeot. Stary peugeot. Koniec śledztwa.

 3. PEUGEOT – MOTION & EMOTION

  • A niby czemu BSI ma być hermetyczne ?
   Poza tym BSI umieszczone jest pod kierownicą, wewnątrz pojazdu a tam raczej nie zaczął się palić

 4. nie kuypuje sie franncuskich g…n

 5. Jego trud skończon

 6. Akurat chwile przed tym jak to auto zjechało na Borek widziałem, jak z prawego koła szły mu iskry, Obstawiałem że mu opona strzeli a nie że się zapali.

 7. Francuz – i wszytko jasne!

 8. 407 sw – mam taki samochód (kupiłem drugi jak pierwszy rozbiłem na golfie, którego kierowca myślał, że ma pierwszeństwo) jest z 2007 roku więc można powiedzieć, że jest stary – ale we włoskie dolomity mnie już kilka razy dowiózł bezawaryjnie i jeszcze kilka razy zawiezie. Dodam że ma przejechane oficjalnie 380 tys. km oficjalnie a na pewno licznik był kręcony więc ponad 500 tys. jest – więc nie jest taki zły wystarczy dbać!

 9. Ni to wieś, ni to miasto, ale człowiek potrafi zaparkować pojazd prawidłowo. Nie musiał wjeżdżać na chodnik, nie musiał wjeżdżać na trawnik. Nie stanął na drodze pożarowej czy na wyjściu ewakuacyjnym.
  Zaparkował absolutnie, jak najbardziej prawidłowo: równolegle na jezdni, tuż przy krawędzi jezdni. Czy każdy nie może parkować tak samo? Po jaką chorobę najeżdżać na chodnik czy rozjeżdżać trawniki?