690 680 960

Odpowiedzą za włamania i podpalenia altanek przy al. Unii Lubelskiej. „Robiłem to, ponieważ byłem pijany i bardzo zdenerwowany”

Lubelscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy odpowiedzą za włamania do altanek przy al. Unii Lubelskiej. Dodatkowo jeden z nich będzie dopowiadał za podpalenia.

Na początku tego tygodnia policjanci z Lublina uzyskali informację, że na terenie ogródków działkowych przy al. Unii Lubelskie w Lublinie doszło do włamania. Na miejscu mundurowi zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 39 do 54 lat. Wszyscy zostali osadzeni w policyjnej celi.

Jak się okazało, jeden zatrzymanych ma na swoim koncie podpalenia 4 altanek. Starty wywołane pożarami oszacowano na blisko 20 tys. złotych.

Wszyscy mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Każdy z nich odpowie za dwa włamania do altanek. Dodatkowo 39-latek usłyszał zarzuty związane z podpaleniem. Mężczyzna przyznał się i wyjaśnił, że zrobił to ponieważ był pijany i bardzo zdenerwowany. Za te przestępstwa może im grozić nawet do 10 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Akurat się zdenerwował i podpalał te w centrum miasta.

 2. Pewnie Jarosław i jego podopieczni go zdenerwowali, chłop nie wytrzymał w końcu.

 3. Podpalaczy powinni surowo karac. Ci ludzie nie maja pojecia, jak niebezpieczny potrafi byc ogien. Moze jak posiedza pare lat, to cos do nich dotrze.

 4. Wlamania to tyle co nic, ale za te podpalenia gosc powinien pojsc na pare lat do pierdla.

 5. nie widzę problemu… wypuścić na niego tych wszystkich, którym spalił działki – pijanych i zdenerwowanych

 6. D.ebil i tyle. Alkohol jest dla ludzi a nie dla d.ebili!

 7. Ludzie już nie wytrzymują tych wszystkich obostrzeń. Piją i robią dziwne rzeczy. Ja chłopaka zdradziłam przez to wszystko.

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas