690 680 960

Od ciężarówki odpadły dwa koła. Jedno z nich uderzyło w jadącego z naprzeciwka renaulta (zdjęcia)

Nietypowe zdarzenie drogowe na trasie Lublin – Łęczna. Samochód osobowy zderzył się z kołem, które toczyło się i odbijało od jezdni. Wcześniej odpadło ono od jadącej z naprzeciwka ciężarówki.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 10 w miejscowości Turka. Na drodze krajowej nr 82, w rejonie skrzyżowania z drogą do Sobianowic, samochód osobowy zderzył się z…kołem od ciężarówki. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja.

Jak wstępnie ustalono, z tylnej osi jadącej w kierunku Lublina ciężarówki odpadły dwa koła. Zaczęły się toczyć wprost na poruszającego się z naprzeciwka renaulta. Jego kierowca, widząc co się dzieje, starał się uniknąć zderzenia. Udało mu się ominąć jedno z kół, drugie zaś uderzyło w jego auto.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Służba drogowa przepuszcza pojazdy wahadłowo.

(fot. lublin112.pl)

14 komentarzy

  1. To ty przyjzyj się im w czym masz problem stan rano o 6:00 na skrzyżowaniu mełgiewskiej z gospodarczo i napatrzysz się do bólu, a wtedy twe oczka zakomunikuja do twojego przedłużenia szyi że to nie takie gówniarze,podziel się tym przypatrzeniem, pozdro to ja

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas