Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Od ciągnika w trakcie jazdy odpięła się przyczepa z ziemniakami

W miniony weekend w miejscowości Szuminka doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Od jadącego ciągnika rolniczego odpięła się przyczepa pełna ziemniaków. Następnie wjechała do rowu, uszkodziła barierki, na koniec zaś przewróciła się, a jej zawartość wysypała się do rowu i na ścieżkę rowerową.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, po godzinie 19.00 w miejscowości Szuminka w powiecie włodawskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że przewróciła się tam przyczepa z ziemniakami.

Interweniujący na miejscu policjanci ustalili, że na drodze wojewódzkiej nr 816 podczas jazdy z ciągnika rolniczego marki Zetor odpięła się przyczepa pełna ziemniaków. Wjechała do przydrożnego rowu, uszkodziła barierki ochronne, a cała jej zawartość wysypała się do rowu i na ścieżkę rowerową.

– Na szczęście nikt nie przechodził w pobliżu. 54-letni mieszkaniec gminy Włodawa był trzeźwy. Policjanci zatrzymali od ciągnika rolniczego dowód rejestracyjny z uwagi na brak badań technicznych i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Sprawca za swój czyn został pouczony – informuje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa z włodawskiej Policji.

10 komentarzy

  1. Jak łuna przyczepa się wyp.. to my z Pecieciakiem kosze wzielim i dwa razy nabralim zimniaków. Ino później ten gad od Farfuclów Gienek złapał za motykę i nas nas ruszył. No to co ino było robić. Ucieklim. Ale co se nazbierali to nasze.

  2. Kulas Antoni czyżbyś był kolejnym po Franiu klientem ulicy Abramowickiej

    • Tyś to Kamil od Bźdźwąchwów spod lasa? Ta pamintom cie jakeś wpadł do szamba u Kapustów tych ino spod stawa Grzybów. Ale było śmichu. Cały wymazany w g.. . Toplałeś sie jak kaczka w bajorku. Dalej czyścisz szamba?

  3. Skoro pouczony tylko ,to pewnie szwagier.

  4. „Sprawca za swój czyn został pouczony” – że co?!

  5. A kto zapłaci za barierki? Pewnie też ma dziadka pisslicjanta, jak za takie coś został pouczony !!

  6. Będą drugi raz pyry zbierane.

  7. Z traktora zabrali bo przyczepa pewnie nie była wogole rejestrowana. Co 2 na drogach nie ma oc i przeglądu traktory to samo. A potem wypadki z traktorzystami.

Dodaj komentarz

Z kraju