Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Od 1 stycznia 2017 r. drożeją bilety na obiektach MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie. Zobacz cenniki

W środę MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie zaprezentował nowe cenniki i nowości na obiektach w Lublinie. Pojawią się także promocje m.in. w Aqua Lublin i Icemanii.

Dzisiaj „MOSiR” Bystrzyca poinformował o nowych cennikach, jakie będą obowiązywały na obiektach: Aqua Lublin, basenie przy ul. Łabędziej, Strefie H2O i Icemanii. Użytkowników niestety czekają podwyżki. W przypadku biletów na Aqua Lublina nawet kilkuzłotowe, najmniej zmienią się ceny na strefę H2O oraz na basen przy ul. Łabędziej. Nowe i stare cenniki znajdziecie w galerii poniżej.

Oprócz nowych cenników na obiektach Aqua Lublin, basenie przy ul. Łabędziej, Strefie H2O i Icemanii, „MOSiR” Bystrzyca wprowadza promocje na wejściówki.

„ZBIERAJ NAKLEJKI – ZGARNIAJ WEJŚCIÓWKI”

– Już jutro startuje akcja promocyjna „ZBIERAJ NAKLEJKI – ZGARNIAJ WEJŚCIÓWKI”. Chcemy zachęcić naszych Klientów do korzystania z obiektów, które znajdują się w tym samym budynku, a dzielą je jedynie drzwi, które od jutra otwieramy. Mowa oczywiście o lodowisku Icemania i kompleksie Aqua Lublin. Każdy zakup biletu wstępu upoważniającego do wejścia na Aqua Lublin lub lodowisko Icemania w trakcie trwania promocji upoważnia do otrzymania jednej naklejki, którą następnie należy wkleić do kuponów, które nasi Klienci otrzymają w kasach obu obiektów – informuje Miłosz Bednarczyk rzecznik prasowy „MOSiR” Bystrzyca.

Uzbieranie 4 naklejek z Aqua Lublin upoważnia do jednorazowego promocyjnego wejścia na lodowisko Icemania wraz z wypożyczeniem łyżew. Wstęp na lodowisko Icemania uzyskany w ramach promocji jest wejściem No Limit, pozwalającym korzystać z lodowiska i wypożyczonych łyżew bez ograniczenia czasowego. Do promocyjnego wejścia nie są naliczane dopłaty.

Z kolei uzbieranie 8 naklejek z Lodowiska Icemania upoważnia do jednorazowego, 75-minutowego, promocyjnego wejścia do Aqua Lublin (Saunarium i Kompleks Basenów). Dopłata naliczana jest zgodnie z obowiązującym cennikiem dla pozycji ,”Bilet normalny, Saunarium i Kompleks Basenów, 75 min.”. Promocja potrwa do połowy marca.

Zobacz nowe, pełne cenniki.

Zobacz stare cenniki

2016-12-28 16:22:11
(fot. lublin112.pl, grafika „MOSiR” Bystrzyca)

15 komentarzy

 1. Obiekt słaby, jedynie basen sportowy jest spoko. W porównaniu z Krakowem, Poznaniem czy Wrocławiem to ten 'aqua park’ to zwykła kpina.

  Osoby, które są zachwycone naszym obiektem to takie, które nie miały okazji pobyć w Aqua Parkach we wcześniej wspomnianych miastach. Zaraz się znajdą komentarze 'dobre i to’ albo 'doceń to co jest’ – jasne doceniam że w naszym mieście powstał większy obiekt ale już budowali taki obiekt po tej stronie Wisły to powinni zrobić to rozmachem, więcej ludzi by przybywało co wiąże się z zyskiem.

  • Nie ma co biadolić
   To taki swoisty prezent
   Świąteczno-Noworoczny

   • To tak na zachętę. Ile i w jakiej wysokości podwyżek, szykuje nam pŻuk ze swoimi ratuszowymi, dowiecie się niebawem. Kieszeni przeciętnego mieszkańca drelowania czas zacząć po Nowym Roku. Kredyty i odsetki na spłatę czekają.

 2. Nie udało się uratować twarzy przy nierentownym stadionie to trzeba teraz jakoś ratować nierentowne baseny, więc najlepiej wyciągać kasę od mieszkańców. Może strefę płatnego parkowania powiększą?

 3. Aqua Lublin 10% drożej… dobrze że przynajmniej nie podnieśli dopłaty za suszenie włosów – nadal jest 30 gr. za minutę…

  • Naprawdę płaci się za suszenie włosów?!? Nie da się ich wysuszyć już po wyjściu i „odbiciu” wejściówki?…

   • Niestety, suszenie jest wliczone w czas pobytu (suszarki są w szatni, przed wyjściem), jak się ma kilkoro dzieci do „obsuszenia”, to nie ma bata, jest dopłata… :-/

 4. Trza Arenę z czegoś finansować. Dobra inwestycja panie Żuk.

 5. szkoda, że nie napisali, ile zarobiły obiekty, a ile kosztuje ich utrzymanie 🙂 dopiero byłoby lanie wody…

 6. Było drogo, a będzie jeszcze drożej. Wolę zapłacić za wahę, stracić parę godzin i pojechać na Węgry na parę dni. Standard lepszy, a i wejściówki tańsze.

 7. Dla mnie stara Icemania była ok, teraz nie widzę jakiejś dużej poprawy, a ceny znacznie wyższe.

 8. Fit profit za 50 zeta z roboty i chodzisz ile chcesz. Tylko raz dziennie można ale wychodzi mnie wejscie jakieś 2 złote.

 9. Co do Aqua Lublin, to podwyżka ceny jest bardzo nie na miejscu! Obiekt miejscami wygląda na nieskończony, jakby oddawany w pośpiechu. Ale to nie jest tak istotne, bo mimo drobnych szczegółów prezentuje się dobrze. No ale są jeszcze inne sprawy… Basen olimpijski jest zarezerwowany przez większość czasu. Często trzeba pływać na jednym torze z wieloma innymi osobami, co dalekie jest od komfortu. Nie wiem jak w części damskiej, ale w męskiej z większości pryszniców leci lodowata woda. W ostatnim czasie zauważam zmiany na gorsze, a idzie za tym, niezrozumiała dla mnie z punktu widzenia użytkownika, podwyżka ceny…

Z kraju