Obywatel Ukrainy nie wyrobił się na zakręcie. Był pijany, powinien przebywać na kwarantannie (zdjęcia)

Spore problemy czekają teraz obywatela Ukrainy, który minionej nocy jadąc volkswagenem po pijanemu wjechał w słupki przy jezdni. Oddalił się z miejsca zdarzenia, jednak wrócił, gdyż od auta odpadła tablica rejestracyjna. Mężczyzna powinien przebywać na kwarantannie.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed północą na ul. Borelowskiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Romanowskiego samochód osobowy uderzył w słupki oddzielające przejście dla pieszych od jezdni. Okoliczni mieszkańcy powiadomili o wszystkim policję.

Kiedy patrol przyjechał na miejsce okazało się, że sprawca odjechał. Od auta odpadł jednak zderzak z tablicą rejestracyjną. Po chwili przyszedł kierowca, który zorientował się, że zgubił tablicę z numerami rejestracyjnymi.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący volkswagenem obywatel Ukrainy był pijany. Wyszło też na jaw, że powinien przebywać na kwarantannie. Uszkodzony pojazd został odnaleziony na jednej z okolicznych ulic. Policjanci prowadzą teraz czynności w tej sprawnie, mające na celu ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)

16 komentarzy

  1. Tryzuba do paki niech zapi……..dała o misce ryżu a nie będzie po pijaku się rozbijał jak u siebie.

  2. Kto wpuszcza tych chochłów do naszego kraju powinien płacić z własnej – nie z państwowej – kasy za szkody, które to badziewie wyrządza .. Pan Prezydent Putin powinien ” przyspieszyć reformy” w tej Rosyjskiej Republice !

    • cicho tam i płać na dziadków i patologie to ty masz tyrać a nie elektorat. samochodu strażackie na wybory też ty i ja opłacamy a to pis nam daje XD

  3. Deport od razu i misio w paszporcie!

  4. dajcie spokój jarek mówił że chłopakowi nic nie jest w koncu to *** to w polsce ma więcej praw niż polak, pytajcie jarka, mówił ze będzie w polsce dobrze nie powiedział ze ukraincom.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew