Niedziela, 28 czerwca 202628/06/2026
690 680 960
690 680 960

Nowoczesna technika sprawiła problemy lubelskim krwiodawcom. Otrzymują kary choć nie powinni

Lubelscy krwiodawcy, choć mogą parkować bezpłatnie, zaczęli otrzymywać wezwania do wniesienia opłaty dodatkowej w wysokości 300 zł. Ma to miejsce od czasu, kiedy kontrole wnoszenia opłat za pozostawienie auta w Strefie Płatnego Parkowania wykonywane są za pomocą specjalnych samochodów. ZDiTM wskazuje, że należy składać reklamacje.

35 komentarzy

  1. Ocena: -37

    Komentarz ukryty, pokaż

    To już nie ma kontrolerów miało kilku zostać? I w danym obszarze sprawdzać osobiście bilety. Widzę że łatwiej przywalić karę przecież zapewne nie wszyscy się odwołają a kaska zostanie.

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia