Nowo posadzone drzewa stały się celem wandali. „Ktoś nie dorósł do bycia mieszkańcem miasta” (zdjęcia)

Czym się kierowali wandale, którzy za cel obrali sobie młode drzewa posadzone niedawno na bulwarze, nie wiadomo. Być może wyjaśnią to, kiedy zostaną zatrzymani.

Na Bulwarze nad Krzną w Łukowie wandale zniszczyli kilkanaście młodych, niedawno posadzonych drzew. Zdarzenie miało miejsce w nocy ze środy na czwartek. Kiedy rano zauważono co się stało, o wszystkim została powiadomiona policja.

– Jak widać nie wszystkim podoba się zieleń w mieście. Ktoś nie dorósł do bycia mieszkańcem Łukowa. Brakuje słów, aby określić to zachowanie – mówi Piotr Płudowski, burmistrz Łukowa.

Sprawą zajmują się teraz policjanci, którzy prowadzą czynności mające na celu ustalenie oraz zatrzymanie sprawców. Wiadomo już, że pomóc w tym mogą nagrania z kamer, gdyż teren nad Krzną objęty jest monitoringiem.

(fot. Piotr Płudowski)

15 komentarzy

  1. Jak bezmyślni gówaniarze zostaną zatrzymani ,w co wątpię ,dowiemy się ” że to był głupi wybryk po pijaku i że bardzo tego żałują ” …po czym wysoki sąd pogrozi im palcem i pusci wolno ,bo przecież nie zamknie durnych małolatów w Z.K za połamanie kilku drzewek,bo na wolności chodza znacznie wieksi przestepcy

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew