Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Polsce. Pacjenci przebywają w szpitalach w Warszawie i Raciborzu

Dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem potwierdzono dziś u mężczyzny z woj. śląskiego i kobiety z woj. mazowieckiego. Pacjenci są hospitalizowani w szpitalach w Raciborzu i Warszawie.

O sprawie poinformowało w niedzielę po południu Ministerstwo Zdrowia. Dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem potwierdzono w niedzielę u mężczyzny z woj. śląskiego i kobiety z woj. mazowieckiego.

W chwili obecne pacjenci przebywają w szpitalach w Raciborzu i Warszawie. Oboje chorzy są w dobrym stanie. Służby sanitarno-epidemiologiczne docierają do wszystkich, którzy mogli mieć kontakt z zakażonymi osobami. Część z tych osób trafiła już na kwarantannę.

W chwili obecnej w kraju mamy już 8 osób zakażonych koronawirusem. Przebywają one w szpitalach w Zielonej Górze, Ostródzie, Wrocławiu, Szczecinie, Warszawie i Raciborzu.

(fot. lublin112.pl)

18 komentarzy

  1. Teraz będzie można zobaczyć skutki otwartych granic

    • To prawda niestety! Zamknąć granice w cholere aż do odwołania. A barany muszą zrozumieć nadzwyczajną sytuację.

  2. dzieki wirusowi beda okazje na zarobek-akcje,dolary,paliwa.z wykresu cen ropy -luty 2009-41$ ,marzec 2011-115$.w piatek ropa poleciala 9% do 45,5$.ON kosztuje prawie 5 zeta przy 3,80 zeta za dolara.dolar jeszcze spadnie…moze do 3 zyli ropa do 30-40$ za barylke.na stacjach 4 zeta za ON to bedzie okazja na zrobienie zapasow bo to nie paruje.a jak juz sie ten korona wirus skonczy to wszystko wystrzeli do gory -akcje ,dolar,paliwa i nie zdziwilbym sie gdyby w czerwcu 2021 ON kosztowal 6zeta ..a czemu w czerwcu?przewaznie paliwa najdrozsze sa w wakacje wylaczajac lpg bo wtedy jest najtaniej a w zimie najdrozej