Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Nowe przepisy dotyczące liczby osób w sklepach. Przed marketami ustawiły się kolejki (zdjęcia)

Spore kolejki klientów można zaobserwować przed niektórymi sklepami. Tworzą się one po wprowadzeniu nowych przepisów określających liczbę klientów, mogących jednocześnie przebywać w obiekcie handlowym.

91 komentarzy

 1. Byłem dziś w biedronce na Hutniczej. O 18 nie było żadnej kolejki. W sklepie pełne półki i tylko kilka osób kupujących. Naprawdę nie wiem w czym problem.

 2. to za papierem i drożdżem?

 3. Widzę że w Lublinie ludzie w glowach nadal zamiast mozgu maja mysz w kołowrotku.Jedyne sklepu w Lublinie to Auchan?!?!?! zamiast iść do mniejszych rozproszyc się to stoją barany w tłumie. Ręce opadają.

 4. Chciałem zajechać po pracy do sklepu po coś na obiad na jutro, objechałem 3 lidle i mimo, że zostało 20 minut do zamknięcia sklepu masa ludzi stała w kolejce jeden przy drugim. Pewnie do tej pory stoją i biedni pracownicy nie mogą pójść do domu.

 5. W tej kolejce jest więcej osób niż w całym sklepie, większe zgromadzenie w tak mały miejscu, to jest absurd absurdów xDDDD

 6. a bo chodzą do lidla kupować majty, teraz im się zachciało przewracać majty i skarpety w koszach lidlowskich macanty jedne 🙂 i tak wlezie i godzinę siedzi zastanawiając się zielone czy czerwone a człowiek na zewnątrz w kolejce z głodu umiera … stare pisiory jedne 🙂

 7. Naprawdę wszyscy teraz robią zakupy w leroju? Tam sa najpotrzebniejsze rzeczy? Czemu ccc zamknięte a wszystkie budowlane otwarte? i jeszcze tłumy ludzi do nich. Wiadomo poszli na urlopy „pilnować dzieci” a teraz ap.. po zakupach.

  • Prepersi się gotują do lockdownu.

  • Powinien byc zakaz,jak w Italii.Tylko spozywcze!nawet w niektorych sklepach nie mozna kupic Art.szkolnych,zeszytow it,tlko po to aby kupowac zywnosc.Nie wychodze z domu ponad miesiac!Nawet przed blok,mam 7letnie dziecko.Jest koszmarnie. Trudno jest kupic drozdze i make!A to dlatego,ze wszyscy pieka ciasta anawet chleb!Troche z nudow,a takze zeby nie chodzic na zakupy!Widze ten sam scenariusz co tu!Zostancie w domach,ta choroba naprawde latwo mozna sie zarazic!

 8. Teraz zamiast na sklepie, będą się zrażać w takich kolejkach. Ten pomysł to tylko kolejne bezsensowne utrudnienie.

 9. Z auchan na czechowie jest chyba problem bo jest na obrzezach miasta i wszyscy z okolicznej gminy tam jezdzą, pewnie to samo felin. W ciągu ostatniego miesiąca bylam dwa razy w auchan i rzeczywiscie mozna bylo zaobserwowac braki na polkach z makaronami, mąkami, wgl nie ma drozdzy. Natomiast w leclercu na zana (tez bylam dwa razy) nie widać żadnych niedoborow w produktach, no moze na miesie wyglada jak zwykle w soboty, a tak to wszystko jest. Straszą tym auchan a tak na prawdę w większości sklepów bliżej centrum wszystko jest. Na wszelki wypadek nastepnym razem nie pojadę do auchan tylko znowu do leclerca 😉

 10. Czy w ogóle w Lublinie są gdzieś jeszcze drożdże suche? Takie aby długo poleżały

  • a co ona będzie robić z tym drożdżem? mazurka i makowca kupi w ulubionych delikatesach między 13 a 14

Z kraju

Sport