Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nowe obostrzenia w kraju w związku z epidemią koronawirusa. Dziś po południu poznamy szczegóły

W środę na godzinę 14 zaplanowana jest konferencja z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego. Podczas niej zostaną przekazane informacje dotyczące nowych obostrzeń w związku z epidemią koronawirusa.

Na godzinę 14 zaplanowana jest konferencja prasowa z udziałem szefa rządu. Mateusz Morawiecki przekaże nowe informacje dotyczące obostrzeń w kraju. Co więcej premier spotka się w czwartek o godz. 20 z Internautami.

– Z pewnością macie do mnie wiele pytań związanych z epidemią i planami walki z nią oraz strategią rządu na najbliższe miesiące. Chciałbym rozwiać wątpliwości i sprostować fake newsy ostatnich tygodni – poinformował premier na Facebooku.

Razem z Mateuszem Morawieckim na pytania będzie odpowiadał szef Ministerstwo Zdrowia – minister Adam Niedzielski. Pytania będzie można zadawać w komentarzach postem na Facebooku.

– Dzisiaj premier Mateusz Morawiecki będzie przedstawiał kolejne obostrzenia, kolejne decyzje, które będą ograniczały nasze funkcjonowanie, ograniczały też ilość kontaktów społecznych. Bo dopóki nie ma skutecznej szczepionki, to najlepszym lekiem na epidemię jest sposób znany od starożytności, czyli izolacja, ograniczenie kontaktów międzyludzkich – powiedział w środę rano Michał Dworczyk, szef Kancelarii Premiera.

(fot. Kancelaria Premiera)

22 komentarze

  1. Ot to to. Tylko gdzie pojadą biedaki jak okazuje się, że nie tylko Polska ma swoje obostrzenia tylko cały świat 😀

  2. Morawiecki się chwali że administracja państwowa zareagowała na jego nakaz i pracuje zdalnie. Tylko dyrektorzy WODR w Końskowoli chyba nie zrozumieli tego zakazu bo pracuje cały budynek bez maseczek , dystansu i desynfekCJi

Z kraju

Polityka i społeczeństwo