690 680 960

W nocy szedł środkiem drogi krajowej. Potrącił go samochód

Dzisiaj w nocy w Łęcznej osobowe audi potrąciło pieszego. Na ciemno ubrany mężczyzna szedł środkiem drogi.

Do wypadku doszło w nocy z czwartku na piątek w Łęcznej, na wyjeździe z miasta w kierunku Włodawy. Około godziny 1., na ulicy Chełmskiej samochód osobowy potracił pieszego. Na miejsce przyjechała policja oraz pogotowie ratunkowe. Ratownicy przetransportowali pieszego do szpitala w Łęcznej. Jak informują lekarze, 33 – latek doznał m.in. urazu nogi.

Funkcjonariusze drogówki ustalili, że pieszy w momencie zdarzenia szedł środkiem drogi krajowej. Było to poza terenem zabudowanym, gdzie nie ma żadnego oświetlenia ulicznego. Dodatkowo ubrany na ciemno mężczyzna nie posiadał jakiegokolwiek odblaskowego elementu. Kierujący audi 24-latek nie miał praktycznie żadnych szans na uniknięcie wypadku.

Ponieważ pieszy nie był w stanie dmuchać w alkomat, została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. Kierowca samochodu osobowego był trzeźwy.


Większy widok mapy

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-10-31 16:39:43

6 komentarzy

 1. Mam nadzieje, że zabuli za uszkodzenia samochodu pajac !

 2. To audi na pewno było osobowe a nie ciężarowe w nadwoziu osobowego ?

 3. Nic dziwnego. Przecież u nas odwieczny zwyczaj łażenia środkiem jezdni, zwłaszcza po pijaku.
  Co przy całkowitym wstręcie do noszenia czegoś odblaskowego, skutkuje sprawianiem kłopotów kierowcom, na których ceduje się odpowiedzialność za „stabilizację” półgłówków.

 4. Szkoda, że tak nieskutecznie potrącony. Tym razem selekcja natutalna niestety zawiodła.

 5. przecież kierowca miał obowiązek go widzieć. powinien zwolnić albo wybrać objazd przez lubartów żeby żul mógł bezpiecznie pójść na cpn i kupić alkohol

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas