Nocne dachowanie opla w Lublinie. Kierowca był pijany (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku wypadku, jaki miał miejsce w nocy na terenie Lublina. Kierowca odpowie przed sądem.

Do wypadku doszło w nocy ze środy na czwartek na ul. Do Dysa w Lublinie. Kilkanaście minut po północy na skrzyżowaniu z ul. Czerwcową dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała policja, zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz pogotowie energetyczne.

Jak wstępnie ustalono, kierujący oplem młody mężczyzna jechał w kierunku al. Spółdzielczości Pracy. Uderzył w stojący pomiędzy pasami ruchu słup latarni a następnie pojazd dachował.

Kierowca wraz z pasażerem samodzielnie wydostali się z auta. W tym czasie na miejsce podjechał patrol policji. Pasażer wymagał interwencji medycznej i został przetransportowany do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Jak wytrzeźwieje zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Straci też uprawnienia do kierowania.


(fot. lublin112, nadesłane – Rafał)

17 komentarzy

 1. Bardzo dobrze pijakowi..!

  • Jeżeli sądy nadal będą sądzić biorąc pod uwagę takie opinie że pochodzi z dobrego domu , dobrze się uczył , nie notowany , a jak był niemowlakiem ” robił kupkę na czas ” , itp. papugo gadanie obrońcy , to nie liczmy na rzetelny wyrok dla pijaczyny za kierownicą . Taki absztyfikant powinien z automatu trafić pod celę i pierdzieć w pasiaki oczekując na wyrok , a nie chodzić po wsi i knajpach by opowiadać swoje wrażenia zyskując sobie sympatię wśród takich świrów jak ” bimmer ” .

 2. Całe szczęście, że kierujący nie jechał rowerem, bo pisano by wtedy „typowy rowerzysta”.

 3. Aj jaka szkoda że nie odpowiada od rana przed Panem Bogiem, chyba że przed innym Bogiem. Nie wiemy co tam lubił.

  • Zastanów się co mówisz. Twoja wypowiedź sugeruje że jesteś katolikiem. Nie wiem czy twój bóg byłby taki szczęśliwy gdyby wiedział że właśnie życzysz drugiemu człowiekowi śmierci

   • przecież wizyta u Pana czyż może nie być nagrodą dla katolika właśnie ? Co innego bezbożnik- dla niego piach to piach

 4. „S”-kę dysponować do głupola co z pijakiem do auta wsiadł… ja wiem, że procedury, że wypadek, ale mógł ktoś przyzwoity jej potrzebować.

  • „Ktoś przyzwoity”? Znasz go w ogóle? Możesz o nim cokolwiek powiedzieć? Myślę że do takich ludzi jak Ty nie powinno się karetek wysyłać. Świat byłby lepszy

   • 1,5 promila to się nie bierze z „winka do obiadu”, nie ma też siły, żeby na trzeźwo przeoczyć, że kierowca z którym się jedzie chlał.
    Jak ochlapusowi grożą tylko dwa lata, a nie pięć czy dwanaście, to znaczy, że jego kompanowi od kieliszka nic się nie stało. Wysyłać karetkę z lekarzem do posiniaczonego pijaka to gruba przesada.

    • Tak sie składa że ten „posiniaczony pijak” to mój przyjaciel. Nie znam jeszcze szczegółów ale sam raczej nie był trzeźwy więc mógł nie zauważyć. Mówi że kierowca zachowywał się normalnie. Uważaj na słowa. To że jesteś w internecie nie znaczy że możesz mówić co tylko Ci się podoba

 5. Wypadek był na ul.Wojtasa a nie na ul.Do Dysa..!!

 6. Jak miło przeczytać komentarze dwóch super ekspertów…

 7. Oj biedny nie dowie się o stan zdrowia swojego partnera w szpitalu bo ustawę LGBT blokują.

 8. szofer od 40 lat

  Ale tam nie było żadnego drzewa ciekawe?????

 9. Kolega jechał do bimmera, ale komputer w głowie się zawiesił.

 10. Tak sie składa że ten „posiniaczony pijak” to mój przyjaciel. Nie znam jeszcze szczegółów ale sam raczej nie był trzeźwy więc mógł nie zauważyć. Mówi że kierowca zachowywał się normalnie. Uważaj na słowa. To że jesteś w internecie nie znaczy że możesz mówić co tylko Ci się podoba

 11. Był pod wpływem alkoholu i nie powinien siadać z kierownik teraz w trybie ustawowym dostanie w promocji minimum zawiasy ,pozbawiony zostanie prawa do kierowania pojazdami z rowerem włącznie ,karę grzywny oraz uiści za rozbity samochód bo był nie jego -młody koleś dostanie na starcie życia prezent ale czy to cos go nauczy ?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7625zł 0.02%
  • GBP 5.0283zł 0.02%
  • EUR 4.4714zł 0.08%
  • CHF 4.1297zł -0.02%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach