690 680 960

Nocna kolizja na rondzie zakończona awanturą i wybiciem szyby. Kierowca z pasażerem oddalili się (zdjęcia)

Na jednym z lubelskich rond miała miejsce kolizja dwóch aut. Poszkodowany podejrzewając, że sprawczyni jest pijana, rozbił szybę w pojeździe i wyrwał kluczyki. Wtedy kobieta z pasażerem oddalili się pieszo zabierając siatkę z alkoholem.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 23 na rondzie im. Sportowców w Lublinie. Na skrzyżowaniu ul. Krochmalnej, Stadionowej, Gazowej i Młyńskiej zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i ford. Na szczęście zakończyło się tylko na drobnych zarysowaniach obu pojazdów.

Pomiędzy uczestnikami wywiązała się kłótnia. Kiedy kierowca forda zorientował się, że osoby z opla usiłują uciec, a także zamieniły się miejscami, rozbił ręką boczną szybę w aucie i wyrwał ze stacyjki kluczyki. Po chwili kobieta i mężczyzna, oddalili się pieszo z miejsca zdarzenia zabierając ze sobą siatkę z alkoholem.

Powiadomieni o wszystkim funkcjonariusze lubelskiej drogówki rozpoczęli penetrację okolicznego terenu. Niebawem na ul. Kunickiego dostrzegli i zatrzymali ową parę. Mężczyzna i kobieta wyjaśniali, że szli na III komisariat, aby zgłosić wybicie szyby w samochodzie. Jak tłumaczyli, to kierowca forda w nich wjechał, a nie oni w niego.

Do kierowania oplem przyznał się mężczyzna. Przyznał, że wypił wcześniej piwo i nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Poszkodowany zapewniał jednak, że kierowała kobieta. Ta zaś była pijana. Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

35 komentarzy

  1. Teściu w warsztacie ogarnie temat , albo mąż żeby znowu w oko nie dostać hahahah

  2. Patole to mało powiedziane , to juz skrajne dno , wynajmuje sie na kunickiego mete do chlania i ru***a od wódy juz te mózgi wypalone powinni zamykac takie bydło w obozach pracy….

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin