Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przyczyną zderzenia dwóch aut (zdjęcia)

W rejonie hipermarketu E. Leclerc przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu po kolizji dwóch pojazdów. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 11 na skrzyżowaniu ul. Juranda z ul. Bohaterów Monte Cassino, w rejonie wyjazdu z pobliskiego hipermarketu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Citroen, wyjeżdżając z ul. Juranda doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen poruszającym się w kierunku ronda przy hipermarkecie.

Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. W chwili obecnej nie ma już utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

11 komentarzy

 1. A taki ładny Citroen był…

 2. Światła !! TU naprawdę potrzebne są światła. W piątek widziałem jak o mało co na przejściu nie skończyła by kobieta życia, abym nie zatrąbił.

 3. Wszędzie światła żeby wieśniaki mogli jeździć bezpiecznie, i postawić bilbordy przejezdaj tylko na miętowym

 4. kierowca od 60-ciu lat

  Wieśniaku wyzywający innych od łajz, bo maja inne zdanie niż ty, miastowy w pierwszym albo drugim pokoleniu, spróbuj wyjechać spod Leclerca w Monte Cassino w lewo, kiedy samochody stoja w korku do ronda. Fizycznie sie nie da bez wysokiego ryzyka, ktorego by nie bylo, gdyby były swiatla.
  Światła za stodołą nikt ci nie każe stawiać.

  • Proponuję więcej spokoju – nikt nie każe wyjeżdżać tym wyjazdem – można też tym od strony Zana – można pojechać nawet dalej i wyjechać przy MM lub pojechać wzdłuż BMC i jest kolejny wyjazd. Jeżeli komuś sprawia problem z wyjazdem w lewo niech skręci w prawo i zawróci na rondzie.

   • Kuba bez głupiego uśmiechu na powie

    O to też, tak właśnie jak mówisz. Codziennie widzę też jak mi zajeżdżają drogę inteligenci z poza miasta pchając się na chama od razu na środkowy pas. Imbecyle, inaczej nie da się tego nazwać.

  • Regularnie tamtędy wyjeżdżam i nie ma większego problemu, nawet w godzinach szczytu, gdzie kolejka ciągnie się przez długość całego parkingu E.Leclerc. No ale jak ktoś w niedzielę wsiądzie do samochodu, dodatkowo ma 80 lat, to umiejętności nie pozwolą na bezpieczną jazdę po mieście, nie mówiąc już o refleksie i wzroku…

 5. Idiotę co projektował DDR w tym rejonie powinni za jaja powiesić na najbliższej latarni, za totalny brak mózgu i stwarzanie zagrożenia dla zdrowia i życia rowerzystów

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9217zł -0.9%
  • GBP 4.9563zł 0.05%
  • EUR 4.4443zł 0.22%
  • CHF 4.0948zł -0.59%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online