690 680 960

Nietrzeźwy rowerzysta uderzył w bok pojazdu osobowego

We wtorek wieczorem w Łukowie doszło do zderzenia rowerzysty z pojazdem osobowym. Kierujący jednośladem był nietrzeźwy, mężczyzna miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 21 na ul. Cieszkowizna w Łukowie. Policjanci otrzymali informację o zdarzeniu drogowym z udziałem rowerzysty.

Mundurowi pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 63-letni mężczyzna jechał rowerem po chodniku i w pewnej chwili gwałtownie zjechał na jezdnię. Najprawdopodobniej mężczyzna nie zauważył jadącego tam pojazdu i uderzył w bok osobówki, a następnie upadł wraz z jednośladem na asfalt.

Funkcjonariusze nie wykluczają, że jedną z przyczyn zaistniałego zdarzenia mógł być stan nietrzeźwości 63-latka. Mężczyzna miał w organizmie ponad promil alkoholu. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Łuków)

5 komentarzy

 1. […] przybyli do sprawy policjanci, ujawnili w pojeździe niepełną paczkę kondomów i trzy paczki cygaretów nie posiadających polskich znaków skarbowych, za co kierowca został pouczony.

 2. Kompilacja.
  Po pijaku, za pewne bez wymaganego oświetlenia, po chodniku oraz spowodowanie kolizji na skutek nie ustąpienia pierwszeństwa pojazdu uczestnikom ruchu będącym w ruchu podczas włączania się do tego ruchu.
  Będzie go to kosztowało kilka stów, a powinno być znacznie więcej.

  • Żeby nie było, że bronię pijaczka, bo ani trochę go nie bronię. Ale, żeby nie okazało się kara jaką za to poniesie będzie taka, że bardziej opłacało by się jechać po pijaku samochodem niż rowerem.

  • Do pełnej kompilacji brakuje jeszcze zakazów kierowania pojazdami, bycia poszukiwanym do odbycia kary pozbawienia wolności lub posiadania przy sobie substancji zabronionych czy przedmiotów pochodzących z kradzieży.

 3. Łuków… hahahha

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas