Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nietrzeźwy mąż poprosił żonę o pomoc w odpaleniu ciągnika. Po kobiecie przejechał volkswagen

W minioną sobotę w miejscowości Hanna doszło do poważnego wypadku na jednej z posesji. W trakcie odpalania ciągnika rolniczego pojazd osobowy przejechał po kobiecie. Poszkodowana 63-latka trafiła do szpitala.

Do tego nieszczęśliwego zdarzenia doszło w minioną sobotę po godzinie 16.00 w Hannie w powiecie włodawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy przejechał po kobiecie. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak ustalili wstępnie policjanci, 69-latek poprosił żonę by pomogła mu odpalić na tzw. „zaciąg” ciągnik rolniczy. W trakcie odczepiania przez nią linki holowniczej mężczyzna ruszył do tyłu ciągnikiem, w wyniku czego kobieta została przejechana tylnym kołem podczepionego samochodu marki Volkswagen.

Poszkodowana 63-latka została przewieziona do szpitala, gdzie pozostaje na obserwacji z uwagi na naruszenie czynności narządów ciała powyżej 7 dni. Podczas badania stanu trzeźwości policjanci ustalili, że 63-latka była trzeźwa. Niestety, jej mąż miał prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Włodawa)

14 komentarzy

 1. Pieczychlebek Garncarz

  Co się tam znowu wydarzyło… ehhh…

 2. … trzeźwy chłop to gatunek wymarły , a jeszcze na ścianie wschodniej w sobotę

 3. Współuzależnienie zabija

 4. I znowu: jest wina i jest natychmiastowa kara.
  Podobnież dobry Bóg, czuwa.

 5. Ale numer: Piszecie, że „69-latek poprosił żonę by pomogła mu odpalić na tzw. „zaciąg” ciągnik rolniczy”, a tymczasem inne regionalne medium podaje: „Do groźnego wypadku doszło, kiedy małżeństwo próbowało uruchomić samochód osobowy. Chcieli to zrobić przy pomocy traktora”

  • My się opieramy na ustaleniach poczynionych na miejscu zdarzenia przez policjantów. Nie odpowiadamy za informacje podawane przez inne portale.

   Pozdrawiamy

  • Prosimy przeczytać z uwagą tekst…chodzi o odpalanie ciągnika…a nie volkswagena…nie odpowiadamy za brak rozumienia informacji przekazanych przez policję przez inne media.
   Pozdrawiamy

   • OK. Tekst przeczytałem z należytą uwagą, nawet nie jeden raz i dziękuję za wyjaśnienia. Teraz już wiem, które medium jest rzetelne, a które nie jest.
    Pozdrawiam

 6. polska wieś tańczy i spiewa

 7. Ludzie! Był pijany – fakt ale na swoim podwórku. Nie ma zakazu jazdy w stanie po swoim terenie. Wyrządził żonie krzywdę, tak i tak za to odpowie. Dla prawdziwego Polaka jeden promil to tyle co dla byka kartofel!

 8. Arystokratka ze wsi Lublin

  Może po tym incydencie baba przejrzy na oczy i rzuci pijaka.

 9. I bardzo dobrze! O nim już powszechnie wiadomo, że chleje, a baba się może nauczy, żeby pijakowi nie ułatwiać jazdy.

Z kraju

Wiadomości z info112