690 680 960

Nietrzeźwy kierowca doprowadził do przewrócenia się pojazdu dostawczego

W minioną sobotę w miejscowości Przedmieście Szczebrzeszyńskie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 15 w miejscowości Przedmieście Szczebrzeszyńskie w powiecie biłgorajskim, na trasie Turobin – Czernięcin. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o przewróconym pojeździe dostawczym.

Policjanci ustalili wstępnie, że 33-letni mieszkaniec gminy Turobin kierując samochodem dostawczym marki Renault z nieustalonych przyczyn na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. Następnie samochód przewrócił się na bok.

Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. 33-latek miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policjanci ustalają dokładny przebieg i przyczyny wypadku.

(fot. Policja Biłgoraj)

9 komentarzy

 1. i rachunek ze szpitala

 2. Następny leczony w szpitalu???? Niech się leczy tym od czego zachorował.

 3. pijany czy trzeźwy ?
  kto widział żeby auto dostawcze zrobić z przednim napędem

 4. Idealnie artykuł skopiowany z innej strony

  • Pragniemy Pana poinformować, że komunikat o zdarzeniu łącznie ze zdjęciem otrzymały wszystkie redakcje, więc swoje uwagi o jakimś kopiowaniu zalecamy zachować dla siebie.
   Miłego dnia.

 5. No to czereśniak idzie z torbami

 6. Pasuje tu „jak ulał” powiedzenie: „Jaki pan, taki kram”.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas