Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nietrzeźwi rodzice opiekowali się 16-miesięcznym dzieckiem

Pijani rodzice opiekowali się 16-miesięcznym dzieckiem, na miejscu interweniowała policja. Matka malucha miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie, zaś ojciec ponad pół promila.

Wczoraj zamojscy policjanci otrzymali zgłoszenie od kuratora sądowego, z którego wynikało, że jego podopieczni prawdopodobnie opiekują się małym dzieckiem będąc w stanie nietrzeźwości.

Na miejscu interweniował patrol policji. Jak się okazało 16-miesięcznym dzieckiem opiekowali się rodzice będący pod wpływem alkoholu. 47-letnia kobieta w organizmie miała ponad dwa promile alkoholu, natomiast ojciec ponad pół promila. O zdarzeniu informacja została przekazana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich. Sąd zadecydował, że maluchem zaopiekuje się rodzina zastępcza.

Funkcjonariusze sprawdzą, czy rodzice swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem narazili dziecko na utratę zdrowia lub życia. Zgodnie z kodeksem karnym przestępstwo narażenia na utratę zdrowia lub życia dziecka zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com)

9 komentarzy

 1. Dobrze, że nie 16 letnim…

 2. i za co teraz będą pić ?

 3. Chłop pół promila miał, to wskazuje, że wypił pół litra piwa. To naprawdę musiał być nawalony jak stodoła i nie dał rady opiekować się małym bobasem, który leżał w łóżeczku. Sprzedaliście własne dzieci za 500zł. Tak właśnie działa mafia pedofilska, zabiorą sądowo dziecko i wyślą pedofilom do Niemiec, zacierając całą przeszłość. Banda pisowskich drani!
  youtube.com/watch?v=r3v49I5rHc0

 4. 500 + plus dziala.Brawo PiS

 5. Apoloniusz Pierdółko Pierwszy

  No i znowu zlikwidowano polską szajkę przestępczą, rodzice do kryminału, a maluch wraz z przynależnym 500 plus w obce ręce.
  Brawo, tak trzymać.

 6. Pół promila co to jest .

 7. To teraz strach wypić kieliszek wina z mężem bo dziecko zabiorą

 8. To już jest przesada rozumiem jakby oboje mieli po 2 promile . Teraz strach wieczorem jak dzieci zasnął piwo do meczu wypić lub lampkę wina do kolacji ,bo powiedzą ,że pijany ojciec miał 0,3 promila i naraził na utratę życia i zdrowia śpiące dzieci .

 9. 16 x 500 No można szaleć.

Wiadomości z info112