Niespokojna niedziela na drogach naszego regionu. Kolejny wypadek, są ranni

Pomimo małego ruchu, na drogach naszego regionu od rana doszło do wielu groźnych zdarzeń drogowych. Przed nami jeszcze wieczór, kiedy to wiele osób będzie wracało z weekendowych wyjazdów.

Do kolejnego wypadku doszło przed godziną 16 w miejscowości Przybysławice w gminie Garbów. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe: mercedes i opel. Do szpitali zostały przetransportowane dwie osoby: młoda kobieta oraz dziecko. Na miejscu pracują służby ratunkowe, trwa ustalanie przyczyn i okolicznosci całego zdarzenia.

Wcześniej, gdyż po godzinie 13 w Raciborowicach w powiecie chełmskim zderzyły się dwa ople. Jedna osoba trafiła do szpitala. Około godziny 10.20 do wypadku doszło na drodze krajowej nr 82 Lublin – Łęczna. W miejscowości Nowogród zderzyły się dwa samochody osobowe:audi i volkswagen. Jeden z pojazdów wpadł do przydrożnego rowu. Trzy osoby zostały poszkodowane.

Z kolei nad ranem w Świeciechowie koło Annopola samochód osobowy wypadł z drogi do przydrożnego rowu. Jedna osoba trafiła do szpitala. Podobny wypadek miał miejsce także o godzinie 7 rano na drodze krajowej nr 17 w Wólce Łabuńskiej. Osobowy renault zatrzymał się w rowie. W tym przypadku także jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Tragiczna na drogach naszego regionu była sobota. W sześciu wypadkach trzy osoby poniosły śmierć a pięć zostało rannych. Policjanci zanotowali również 53 kolizje. W ciągu ostatniej doby zatrzymano również 25 nietrzeźwych kierujących.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2016-05-22 17:05:41

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Nie Nowodwór a Nowogród!!

 2. Wolniej i oczy dookoła głowy. Kwadrans w jedną czy drugą stronę nie robi żadnej różnicy. Czytamy artykuł, potem następny a za nim kryje się ludzkie cierpienie czy tragedia, konkretnych już osób. Myślmy zawczasu i przewidujmy konsekwencje naszego pośpiechu, roztargnienia, braku uwagi, braku doświadczenia.

 3. Przed godz. 16:00 w niedziele śmiertelny wypadek na trasie Włodawa – Chełm w pobliżu Okuninki (motocyklista)

 4. Nie Braciejowice tylko Raciborowice

 5. Aaron Fleischmann

  Paradoksalnie, kiedy jest małe natężenie ruchu o wiele łatwiej o tragiczny w skutkach wypadek. Bo skoro droga wolna, to po co stosować się do ograniczeń prędkości albo skrupulatnie przestrzegać znaków drogowych?

 6. Grabarz - Spółka Cywilna z pośrednikiem bożym

  Skąd takie parcie na szpitale? Po co takiego pośrednika szukać, kiedy ja tu, agentka towarzyska, dzieci mam na utrzymaniu oraz żonę i teściowom.
  Nie wsponem tu o ksiendzu, jego trzech kochankach i gospodyni

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą