Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Niedziela Palmowa w Kazimierzu Dolnym (zdjęcia)

Słoneczna pogoda zachęciła wiele osób do odwiedzenia w Niedzielę Palmową Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Na Małym Rynku można było zakupić świąteczne ozdoby, a kto nie zdążył, mógł jeszcze dzisiaj zaopatrzyć się w wielkanocną palmę.

Początkowo niedziela przywitała nas chmurami i chłodem, ale z biegiem godzin nad regionem pojawiło się słońce. To chyba ono zachęciło wiele osób do odwiedzenia Kazimierza Dolnego nad Wisłą.

Pomimo panujących obostrzeń na stoiskach na Małym Rynku można było zaopatrzyć się w świąteczne ozdoby i bibeloty. Oferowano tam do sprzedaży wiklinowe koszyczki, pisanki, bazie, czy też kolorowe palmy. Część lokali i sklepów była otwarta, można było w nich zakupić np. obiad lub coś na deser.

Nie zabrakło również rowerzystów, a odwiedzający nadwiślańskie miasto w większości stosowali się do panujących obostrzeń nosząc maseczki.

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

  1. A gdzie zachowanie dystansu na przed ostatnim zdjęciu? Ja się nie czepiam ale wkurzaja mnie już te obostrzenia. Tak samo jak w kościele w mojej parafii ilość osób 15 w kościele A fizycznie około 70 gdzie można to zgłosić?tam się nikt nie zaraża?

  2. Nie długo prozak i kaftan.

    • Jaki kaftan ,człowieku tam co drugi lokal otwarty a konteole rzna gluvpa i swoje bioer, wsumie to zasadniczo może i dobrze każdy ma już dość siedzenia w domu,

Z kraju