Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Niecodzienny finał kolizji. Pieszy trafił do zakładu karnego

W miniony czwartek w miejscowości Nosów doszło do kolizji dwóch pojazdów. Jak się okazało, do zdarzenia przyczynił się pieszy. Mężczyzna został zatrzymany, ponieważ był poszukiwany.

Przedwczoraj po południu w miejscowości Nosów w powiecie bialskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu policjanci ustalili, że kierowca hyundaia najechał na tył poprzedzającego go forda. W chwili zdarzenia warunki pogodowe były bardzo ciężkie z powodu gęstej mgły.

Nikt z uczestników nie doznał obrażeń ciała i skończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach. Za spowodowanie kolizji drogowej kierowca hyundaia ukarany został mandatem. Mundurowi ustalili, że przyczyną nagłego hamowania był pieszy, który szedł niewłaściwą stroną drogi. Do zdarzenia doszło poza terenem zabudowanym, zaś pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych. Dodatkowo przemieszczał się z psem bez smyczy.

Po sprawdzeniu danych 64-latka, okazało się, że był on poszukiwany. Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej wydał wobec mężczyzny nakaz doprowadzenia go do zakładu karnego. 64-latek został zatrzymany. Teraz dodatkowo odpowiadał będzie za popełnione wykroczenia.

(fot. Policja Biała Podlaska)

7 komentarzy

 1. unikał aresztu i wpadł, bo wpadł pod samochód 🙂 na pewno z miejsca awansuje na gita 😀 taki szprytny

 2. To czegos nie rozumiem do kolozji przyczynil sie pieszy a mandatem ukarali kierowce hujdaja

  • Co dwa mandaty to nie jeden. Mogli jeszcze dać drugiemu kierowcy mandat za niedostosowanie prędkości do warunków drogowych.

 3. Dobre to jest .Chodził sobie z pieskiem jak gdyby nigdy nic ,a ten „nakaz doprowadzenia do ZK ” to wydany tego dnia ,czy wczesniej ? bo jak wczesniej ,to pewnie jak przyjeżdzali po niego w celu wykonania „nakazu ” to był na spacerze z psem i go nie mogli zastać

 4. Roobin(nie hoody)

  Na zimę dekarze szukają ciepłego kąta. Nie było wolnych miejsc to dawali mu spokój, ale jak sam się wpier….ł no to pierdzieć w pasiaki. A wszystkiemu był winien pies!!!!!

 5. Franiu… i psu dać mogli co nie??? Gdzież to bez smyczy samopas puszczonym biegać:)

  • jak chcesz komuś odpowiedzieć, to użyj opcji „odpowiedz” przy jego komentarzu, zamiast pisać osobny na samym dole… niby mała rzecz, ale trzeba pomyśleć