690 680 960

Niebezpieczną jazdę kierowcy audi przerwali policjanci. Mężczyzna „nazbierał” 23 punkty karne (wideo)

W niedzielę policjanci z Puław zatrzymali kierowcę audi, który popełnił szereg wykroczeń drogowych. Mężczyzna „nazbierał” 23 punkty karne i otrzymał wysoki mandat.

Puławscy policjanci w niedzielę wieczorem zatrzymali kierowcę audi, który jadąc na trasie z Puław do Radomia popełnił szereg wykroczeń drogowych.

Niebezpieczną jazdę 26-latka utrwaliła policyjna kamera. Najpierw kierowca wyprzedził ciężarówkę, korzystając z pasa włączania się do ruchu znajdującego się po prawej stronie, a następnie wyprzedził kolejny pojazd, wjeżdżając na przejście dla pieszych i przekraczając podwójną linię ciągłą.

Od razu też rozpędził się do prędkości 124 km/h, co na tym terenie oznacza, że przekroczył dopuszczalną prędkość o 54 kilometry na godzinę. Niebezpieczną jazdę 26-latka przerwali policjanci, zatrzymując go do kontroli. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem, a jego konto wzbogaciło się o 23 punkty karne.

(fot. wideo Policja Puławy)

18 komentarzy

 1. Opętany niewidzialnym ”bogem”, Niewidzialny bug … SIC.LOL

 2. Русский тролл

  Tacy policyjni „bohaterowie” a agresywnych rowerzystów boją się zatrzymywać.

  • Myślę, że pomimo tego, że ta aŁdica przewoziła na dachu, czy na haku rowery, to policjani i tak dokonaliby zatrzymania.

  • Chciałbym, żeby jedyna agresja na drogach, to byli rowerzyści rzucający się z pięściami na busy. Zrobiłoby się znaczenie bezpieczniej na drogach – a 99% z wszystkich agresywnych (i niebezpiecznych) zachowań by ubyło.

 3. Policja ewidentnie łamie prawo!!! Szkoda że nie jechali za nim kolejne kilometry zbierając punkty jak w jakiejś gierce.
  Po pierwszym wykroczeniu mają obowiązek zatrzymać

 4. Policjant popełnił te same wykroczenia gdzie dla niego 23 punkty 😡😡😡

 5. Fajnie, że namierzyli idiotę. Pewnie na co dzień tak jeździ.

 6. Nie było bezpiecznego miejsca żeby go zatrzymać po pierwszym wykroczeniu. Tak się wytłumaczą

  • Ręce konserwowane

   To rok czasu trzeba się bardzo, ale to bardzo mocno pilnować. Już przekroczenie podwójnej linii eliminuje z gry. WORD tylko czeka na takich kieroFców.

  • tak dokładnie nie mieli gdzie go zatrzymać, bo można było nazbierać, mnie z lawetą zatrzymali na wzniesieniu i im nie przeszkadzało, TFU niebieskie smerfy !!!!

 7. Dostał wysoki mandat? Dla posiadacza pojazdu za 100 tysięcy zeta 500 zeta to jedno tankowanie a nie wysoki mandat. Jak by skierowali do sądu i 5 tysi groziło to może by coś go ocudziło troszkę.

  • To kałdi nie jest warte nawet połowy kwoty o której piszesz. Punkty karne są dużo bardziej upierdliwe niż mandat, nie było przypadkiem tak, że punkty nie mogły się kumulować przy jednej kontroli?

  • A co to za różnica? Czyli jak ktoś ma droższe auto to powinien dostawać większe mandaty? W takim razie jak ktoś ma więcej bąbelków powinien płacić większe podatki. Czemu ja nie mając dzieci mam płacić podatki na czyjeś gowniaki i je utrzymywać ?

 8. To niby na przejściu wyprzedzał??? Dobre

 9. gówniarze z drogówki w akcji dostali auto za moje pieniadze i uważają ze są ważni

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!