Czwartek, 20 czerwca 202420/06/2024
690 680 960
690 680 960

Nie żyje strażak z krasnostawskiej jednostki. Lekarze walczyli o jego zdrowie po ciężkim wypadku

W minioną niedzielę po kilkumiesięcznej hospitalizacji zmarł funkcjonariusz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie st. ogn. Radosław Ciepłowski. W ostatnim czasie lekarze walczyli o jego powrót do zdrowia po ciężkim wypadku, którego doznał pod koniec 2023 roku.

Smutną informację przekazał Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie st. kpt. mgr inż. Kamil Bereza, który w imieniu własnym, funkcjonariuszy i pracowników cywilnych krasnostawskiej komendy złożył najszczersze wyrazy współczucia rodzinie, przyjaciołom oraz wszystkim, których dotknęła śmierć ich kolegi.

St. ogn. Radosław Ciepłowski służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął w 2005 roku. Ostatnio zajmował stanowisko Starszego operatora sprzętu. Odznaczany i nagradzany m.in. Srebrnym Medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa”. W grudniu 2023 roku w czasie wolnym od służby uległ ciężkiemu wypadkowi, w wyniku którego zmarł w szpitalu w dniu 26 maja 2024 roku.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższą środę (29 maja) o godz. 15.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Siennicy Nadolnej.

– Z tego miejsca dziękujemy wszystkim tym, którzy odpowiedzieli na nasz apel i wsparli zbiórkę środków na leczenie Radosława. Wszyscy zapamiętamy go jako serdecznego kolegę i wzorowego funkcjonariusza Państwowej Straży Pożarnej – przekazała Komenda Powiatowa PSP w Krasnymstawie.

4 komentarze

  1. Wielki szacun dla wszystkich strażaków, których pijany minister obraził na obchodach Ich święta a rząd Tuska zabrał miliardy na wsparcie straży pożarnej.

  2. Ale to ten wypadek w „akcji” ?

Dodaj komentarz