Nie żyje pieszy potrącony przez audi (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem w miejscowości Kosarzew Dolny doszło do tragicznego wypadku z udziałem pieszego. Nie żyje 68-latek potrącony przez audi.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 21:35 w miejscowości Kosarzew Dolny Kolonia w powiecie lubelskim.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letni kierujący pojazdem marki Audi jechał od strony Bychawy w kierunku miejscowości Zielona. W obszarze zabudowanym, ale nieoświetlonym, przodem pojazdu potrącił pieszego, który przechodził przez jezdnię w miejscu niewyznaczonym jako przejście dla pieszych, ze strony lewej na prawą względem kierunku ruchu pojazdu.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Poszkodowany 68-letni mieszkaniec gminy Krzczonów został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Kierujący samochodem był trzeźwy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

(fot. Policja Lublin)

Zobacz również

19 komentarzy

 1. No i ten 20 letni szczyt powinien dostać dożywocie bez prawa widzem matki ojca ciotki wojka. Gdyby jechał wolniej to by nie było wypadku ale młody wixxxxk musiał grać do lasku. Teraz będzie w celi z gejami miał zabaw do końca życia.

  • TWÓJ KOMENTARZ TO PSEUDO-PRZEMYŚLENIA NIEDOROZWOJA UMYSŁOWEGO

  • Idiotą z agregatem

   Znalazł się znawca prędkości…
   Pewne jest że gdyby pieszy nie złamał przepisów to by żył.

  • przeczytałaś to co napisałaś ANALFABETKO??

  • Zamiast pisać komentarze proponuję iść do szkoły

  • Błękitny Lemiesz

   Komentuje Pani to nie znając faktów 🙂 po pierwsze przed miejscem zdążenia jest wysepka w KTÓRA NIE DA SIĘ WEJŚĆ Z SZYBSZA PRĘDKOŚCIĄ NIŻ 60 km/h, po drugie to panie g*wno wie a komentuje bez sensu 🙂 nie pozdrawiam takich czytelników

  • Pani widocznie ma problem z czytaniem ze zrozumieniem

 2. Tragedia dla co najmniej dwóch rodzin

 3. Nawet nie wiesz Anno co piszesz…. Facet był pijany i w dodatku kulawy….. wracał z imprezy…. szkoda mi chłopaka….. bo tego Pana znam…

 4. Ludzie ogarnijcie się…
  Stary pijak wtargnął na jezdnię A wy najeżdżacie na osobę która jechała zgodnie z przepisami i na codzień ratuje ludziom mienie,zdrowie i życie ale dla Was jest mordercą. Jeżeli osoba poszkodowana nie była w żaden sposób „oświetlona” i jeszcze był pod wpływem alkoholu to zakończenie jest jednoznaczne

  • Osoba poszkodowana to młody kierowca, a sprawca to menel co wtargnął mu pod koła. To że menel poszedł do piachu to wcale nie znaczy że jest poszkodowanym.

 5. Pijak nie pijak. Młody grał zapewnie jak większość w jego wieku więc teraz beknie w celi z gejami . Gdyby jechal wolniej pijak by zyl. Ale coz gownowozem trzeba bylo zaszalec to zaszalal. A matka z ojcem niech płaczą.

 6. Beata
  Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora
  Żal mi takich ludzi jak ty

 7. Marcin z okolicy

  W Niemczech i Francji jest bardzo mało wypadków z ofiarami z tego powodu że każdy jedzie zgodnie z przepisami. A u nas jak jest każdy może tu przeczytać. Przy wolnej jeździe jest czas na reakcję. Ale biegli już to ocenia jak było w tym przypadku.

 8. Jednego pijka mniej na wsi już nie raz gość kilkukrotnie nie mało wpadł pod koła jak szedł nawalony szkoda tylko młodego że przez takiego musi teraz się męczyć

 9. Abc A może twój syn będzie pijakiem i coś go dojedzie. Co będziesz wtedy pisał niedorozwoju?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021