690 680 960

Nie zauważył, że musi ustąpić pierwszeństwa przejazdu. Nocny wypadek na skrzyżowaniu (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch aut, jakie miało miejsce minionej nocy na jednym z lubelskich skrzyżowań. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 23:20 na skrzyżowaniu ul. Wyścigowej, Wrotkowskiej i Smoluchowskiego w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: seat i toyota. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący seatem mężczyzna jechał ul. Smoluchowskiego od strony ul. Nowy Świat. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdy toyocie, której kierowca poruszał się od strony ul. Wrotkowskiej. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Autami podróżowały łącznie trzy osoby. Jedna z nich, kierowca toyoty, została przetransportowana do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 

 

 

 

 

(fot. nadesłane – Mariusz, wideo – Angela)

4 komentarze

  1. A jakby pilot nie zauważył pasa ? Należało natychmiast zabrać lejce , bo następnym razem kogoś zabije, skoro nie widzi znaków. Całkowity brak predyspozycji do prowadzenia samochodu. Zastanawiam sie w jaki sposób tacy ludzie zdają egzamin ? Codziennie czyta sie: ” nie ustąpiła, nie zauważył…” Czas z tym skonczyć, bo cierpią ci prawidłowo zachowujący się na drodze.

  2. To koerownicę zauważył, pedały zauważył tylko znaku nie zauważył? No tak, przecież „był na prostej”…

Kursy walut

  • USD 4.2934zł -0.25%
  • GBP 5.3107zł -0.13%
  • EUR 4.6755zł -0.1%
  • CHF 4.6856zł -0.26%

Polub nas