Nie zauważył nadjeżdżającej ciężarówki. Wjechał w bok pojazdu

Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nikt nie odniósł w nim poważniejszych obrażeń ciała. Przyczyną było nieuwaga kierowcy ciągnika rolniczego.

Do zdarzenia doszło we wtorek o godzinie 6:50 w miejscowości Świdnik Duży Drugi. Na lokalnej drodze zderzyły się dwa pojazdy: ciągnik rolniczy i samochód ciężarowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina i Świdnika Dużego, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący ciągnikiem rolniczym mężczyzna jechał od strony miejscowości Świdnik Duży. Wykonywał manewr skrętu w lewo. Doprowadził jednak do zderzenia z jadącą z naprzeciwka ciężarówką.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Jak wyjaśniał kierowca ciągnika, nie zauważył nadjeżdżającego auta. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

2018-09-11 10:20:50
(fot. lublin112.pl, nadesłane Piotr, Karol, Fabian)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Nie zauważył nadjeżdżającej ciężarówki…
  To znaczy, że gdyby tamtędy przechodziła wycieczka krajoznawcza (dla przyjaciół: pielgrzymka), to też by nie zauważył i trup pościeliłby się gęsto.
  To co On,kurrrwa, ślepy???

 2. Jacy ludzie są zamuleni???Nie widzieć z naprzeciwka???a skręcać???

 3. Prawko zabrać a na traktorzystę spółdzielnia niewidomych „Sokole oko ” czeka.

 4. Zabrać ślepemu prawko.

 5. Jak łatwo ferować wyroki. Nie bronię traktorzysty, ale ten odcinek jest szczególny. Zakręt w kształcie S i od niego skręt w lewo, do tego pod słońce. Ciężarówki z drzewem (lub bez), często obecne w tych stronach, nie zawsze jadą tyle ile trzeba (mimo widocznego w tym miejscu ograniczenia prędkości). Na szczęście obaj kierowcy wyszli z wypadku cało. Życzmy im zdrowia.

  • „Świdniczanin” drzewo to rośnie, jak już jest ścięte, to jest to drewno.
   Podstawówka się kłania, a nie pouczanie innych ile i jak mają jeździć.

   • Sam idź do podstawówki. I nie czepiaj się słów – purysto od siedmiu boleści. Ścięte drzewo nadal jest drzewem (lub drewnem). Nikogo też nie pouczałem. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Wskazywałem jedynie na okoliczności sprzyjające w tym miejscu wypadkom, jeśli nie zachowa się szczególnej ostrożności. Tyle i tylko tyle.

 6. Kurrwa!! Jak można nie zauważyć taaakiego składu?!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew