690 680 960

Nie zauważył hyundaia, doszło do zderzenia. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Na jednym ze skrzyżowań w Krasnobrodzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala na badania zostały przewiezione dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w Krasnobrodzie na skrzyżowaniu ul. Spokojnej z ul. Tomaszowską. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący audi jadąc ulicą Spokojną zatrzymał się przed skrzyżowaniem z ulicą Tomaszowska, zgodnie z ustawionym tam znakiem STOP. Następnie wjechał na ulicę Tomaszowską skręcając w prawo. Nie zauważył, że z jego lewej strony w kierunku Tomaszowa Lubelskiego jedzie kierująca pojazdem marki Hyundai. Kiedy kobieta zauważyła wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej kierowcę audi zaczęła hamować, jednak nie zdołała uniknąć zderzenia.

Do szpitala na badania została przewieziona 30-letnia kobieta kierująca hyundaiem oraz 59-letnia pasażerka audi. Na szczęście po badaniach okazało się, że poza niegroźnymi potłuczeniami osoby te nie odniosły poważniejszych obrażeń. Oboje kierujący byli trzeźwi. Na miejscu kolizji pracowali policjanci ustalając szczegóły dotyczące przebiegu zdarzenia.

(fot. Policja Zamość)

3 komentarze

 1. Skutek nowych przepisów. Pierwszeństwo na cmentarz, czyli Święte Krowy wjeżdżające na skrzyżowanie bez upewnienia się, czy inni ustępują im pierwszeństwa.

 2. Tylko rowerów zamontowanych na tylnym haku tych samochodów brakuje. Wtedy byłoby wiadomo, że jedzie rowerzysta nieznający przepisów.

 3. W Krasnobrodzie!? Nie uwierzę!
  Przecież tam ruch uliczny prawie nie istnieje. Tam nawet bez znajomości przepisów RD, a tylko uważając na innych, nie sposób doprowadzić do kolizji.
  Tam wszyscy jeżdżą wolno i ostrożnie.
  Niesamowite.

Kursy walut

 • USD 4.4415zł -0.17%
 • GBP 5.4558zł -0.1%
 • EUR 4.6898zł 0.1%
 • CHF 4.7542zł -0.07%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami