Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, uszkodzone zostały trzy pojazdy. Na szczęście nikt nie został ranny (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia pojazdów na rondzie u zbiegu ulic: Lwowskiej, Podzamcze i Ruskiej w Lublinie. Obecnie nie ma już większych problemów z przejazdem.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 12:30 na rondzie Mohyły w Lublinie. Na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej, Podzamcze i Ruskiej zderzyły się dwa pojazdy osobowe: nissan i toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, straż miejska oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca toyotą kobieta jechała ul. Lwowską od strony al. Tysiąclecia. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z nissanem, którego kierowca opuszczał rondo. W zdarzeniu brał udział jeszcze renault, w którego uderzyła wytrącona z toru jazdy toyota.

W zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Początkowo występowały duże utrudnienia w ruchu, obecnie przejazd odbywa się bez większych problemów.

(fot. lublin112, nadesłane – Marek, Paweł)

Zobacz również

11 komentarzy

 1. „Jak wstępnie ustalono, kierująca toyotą kobieta jechała ul. Lwowską od strony al. Tysiąclecia. ”
  to ja nie wiem jak mozna jechać Lwowską od strony tysiąclecia. To chyba redaktor jechał w ten sposob

  na tym rądzie często sa wypadki widziałem raz jak kierowca z prowincji wpieprzył sie na rondo własnie od streny Lwowskiej

 2. Od razu wiedziałem, że sprawcą będzie kobieta kierująca samochodem. W poprzednich 9 zdarzeniach, też poprawnie obstawiłem, że sprawcą będzie mężczyzna kierujący samochodem.

 3. Jechała ul.Podzawcze w stronę ronda….Google maps się kłania.

  • Kłania się wiedza o ulicach, a nie powtarzanie błędów z Google Maps…

  • google maps błędnie opisuje ulicę jako Podzamcze, a jest to ul. Lwowska, co widać po stojącym znaku…także zalecamy podróż w rejon skrzyżowania.

  • Jadąc od ul. Unickiej do ronda przy Zamku jedzie się ul. Podzamcze, ALE jadąc w przeciwnym kierunku od ronda w stronę Unickiej, jedzie się ul. Lwowską, która później odbija w prawo. Tyle w temacie, zamiast się mądrzyć jeden przez drugiego, który większy znawca, wystarczy sobie wytłumaczyć, że w tym miejscu sytuacja jest dość niecodzienna.

 4. to ‚rondo’ to nieporozumienie. W godzinach szczytu można na nie wjechać i się stoi bo ludzie nie ustępują pierszeństwa. W Lublinie drogowcy to maja fatazję

 5. Jak droga redakcja wie, że Google pokazuje złą nazwę ulicy wystarczy zgłosić to do Google weryfikują na bieżąco sama zgłosiłam parę nazw ulic teoretycznie wystarczyły 24 godz na wprowadzenie prawidłowej nazwy

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6981zł -0.15%
  • GBP 4.9562zł 0.28%
  • EUR 4.4789zł 0.33%
  • CHF 4.1362zł 0.61%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL
  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej