Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nie ustąpiła pierwszeństwa motorowerzyście, doszło do wypadku

W minioną sobotę na jednym ze skrzyżowań w Janowie Lubelskim doszło do zderzenia pojazdu osobowego z motorowerem. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po godzinie 13:00 na jednym ze skrzyżowań w Janowie Lubelskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z motorowerem.

Policjanci ustalili na miejscu, że kierująca samochodem osobowym marki Fiat Punto 42-latka wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa motorowerzyście. Doszło do zderzania obu pojazdów.

W wyniku zdarzenia kierujący jednośladem doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Kierującej osobówką nic się nie stało. Jak ustalili policjanci oboje kierujący byli trzeźwi. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Janów Lubelski)

6 komentarzy

  1. Tyle dobrego w tych skuterkach, że raczej na względnie małych obrażeniach się z reguły kończy. Niejeden motocyklista leżałby już w kawałkach na drodze w takiej sytuacji.

    • No i to służy przede wszystkim do przemieszczania się. Z motocyklami to już różnie bywa i to co robią na drogach publicznych, często z komunikacją się nie ma wiele wspólnego.

  2. A gdzie tzw. ograniczone zaufanie do przeciwniczki/ka ruchu drogowego ?
    Wiadomo, że w większości przypadków baba nie ustąpi (bywało, że nawet drugiej babie).

  3. Oby wszyscy uczestnicy szybko do siebie.
    Mam nadzieję że ten wykratkowany pojemnik z lewej strony zdjęcia jest butelką z wodą :/

Z kraju

Polityka i społeczeństwo