Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, zderzył się z audi. Prawo jazdy miał od lipca (zdjęcia)

Dwa samochody osobowe zderzyły się późnym wieczorem na jednym z najbardziej kolizyjnych skrzyżowań w Lublinie. Sprawcą okazał się młody mężczyzna z bardzo małym doświadczeniem za kierownicą.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek późnym wieczorem na rondzie im. Mohyły w Lublinie. Na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej, Ruskiej i Podzamcze zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i polonez. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący polonezem młody mężczyzna jechał od strony ul. Lwowskiej. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu audi, którego kierowca opuszczał rondo. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Jedną osobę, kierowcę poloneza, przetransportowano do szpitala. Mężczyzna miał uprawnienia do kierowania od lipca. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112, nadesłane – Michał)

Zobacz również

18 komentarzy

 1. Trapezem taki numer wywinąć?

  • O tym się mówi i piszę młode leszcze powinny jeździć z rodzicami przez 5 lat i jak nie spowoduje wypadku to może samodzielnie jeździć !!! Jaka szkoła jazdy go uczyła ? Jak zwykle uczą jak zdać nie jak jeździć.

 2. No i sie Poldozer poszedl j…ć

 3. cyt. ,,Mężczyzna miał uprawnienia do kierowania od lipca.” – czyli mu zabrali. Brawo !!

 4. kowal zaciera ręce na robotę.

 5. A, z której strony jechało audi? Bo jeśli od tarasów to ja chciałbym zobaczyć nagranie z monitoringu jeśli takowe jest. Podejrzewam, że chłopaczyna jak wjeżdżał na rondo to jeszcze tej olimpiady na nim nie było. Tylko pan i władca pełnym gazem poleciał od ronda pod zamkiem i skończyło się jak się skończyło. Nie jeden raz widziałem taką sytuację szczególnie przy małym natężeniu ruchu.

  • Tak kończą roszczeniowcy za kółkiem jak ten z audi .
   Mam pierwszeństwo to klapki na oczy i zapie……am .
   Wystarczyło zwolnić ,zrobić rzut oka w prawo ocenić sytuację i dać sobie i komuś szansę , a do wypadku by nie doszło .

  • Ujowo ci wychodzi trolowanie kolego the bila z poldka: ,,nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu audi, którego kierowca opuszczał rondo. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.”
   Jesteś prostym analnym-fabetą.

  • …. to postaraj się o nagranie a później komentuj.

 6. ciekawe audi opuszczało rondo ile musiało być na budziku ,Straty widać duże chyba że pojazdy były z papieru

 7. Krystian from Dżamajka

  Szkoda poloneza

 8. Polonez wyszedł jak z pod tir-a. Pewnie od Chełma jechał *** audicą, kombi oczywiście.

 9. Wczoraj, jakąś godzinę przed tym zdarzeniem, wyjechało mi z Lwowskiej jakieś dziewcze roztargnione. Wystarczyło zdjąć nogę z gazu i edukacyjnie użyć klaksonu. Oszczędzając problemów sobie i jej. Jadąc w granicach 50 na godzinę.
  Nie bronię kierowcy peloponeza, jego wina. Tak sobie tylko myślę, ten w audi miał szczęście że, nikt mu nie wjechał od Ruskiej.

 10. Poldek jechał bez swiatel

 11. tak czytam te komentarze i aż się przykro robi.. Najważniejsze, że nic nikomu poważnego. Ale Kierowca z audi opuszczał rondo a kierowca poloneza na niego wjeżdżał. Szary polonez, mżawka, bez włączonych świateł. Jak to któryś z trolli napisał kierowca olimpiady mógł popatrzeć… no mógł ale też mógł nie zauważyć…. Tak samo jak kierowca mógł zwolnić przez zbliżającym się skrzyżowaniem…. Najciekawsze jest to, że żyjemy w czasach gdzie nie wiele osób się zatrzymało aby udzielić pomocy a komentować mogą…. Trójkąt ostrzegawczy został rozjechany 30 sekund po rozstawieniu… (skrzyżowanie, przejście dla pieszych, dwa rozbite auta…) i kierowca chyba też nie zauważył, że cos rozjechał. Dziękuję tym co się zainteresowali na miejscu. P.S. i audi nie Chełma jak by to miało znaczenie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6981zł -0.15%
  • GBP 4.9562zł 0.28%
  • EUR 4.4789zł 0.33%
  • CHF 4.1362zł 0.61%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL
  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej