Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Trzy auta rozbite, sprawca ukarany mandatem (zdjęcia)
14:56 05-07-2024 | Autor: redakcja

fot. lublin112.pl
Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 11 na ul. Lubelskiej w Lubartowie. W pobliżu skrzyżowania z ul. Obywatelską zderzyły się trzy samochody: dwa osobowe i dostawczy. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, policja oraz straż pożarna.
Jak wyjaśnia nam sierż.szt. Jagoda Stanicka z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie, kierujący volkswagenem mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu citroenowi. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Wytrącone z toru jazdy auto uderzyło jeszcze w zaparkowaną toyotę.
W zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawcę kolizji funkcjonariusze ukarali mandatem karnym w kwocie 1,5 tys. zł.

fot. lublin112.pl

fot. lublin112.pl

fot. lublin112.pl
W zakładach blacharskich pełno jest samochodów, których kierowcy mieli pierwszeństwo.
Pewnie, że pełno. Ale nie wszystkie tam trafiają. Niektóre prosto na złom, a ich kierujący do piachu.
Grubo 3 auta za jednym razem
3 auta rozbite, a mandat mniejszy niż by kierował rowerem po 2 piwach.
… super koment … powinno być 10 tysi mandat i PJ do szuflady na rok!
Kiedy moczymordo zrozumiesz że po pijaku nie można kierować i samochodem i rowerkiem.
A kary finansowe są niższe za jazdę po pijaku rowerkiem niż samochodem.
Zrozumiał jełop?