Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nie udało się uratować życia kierowcy mercedesa. Mężczyzna zasłabł w trakcie jazdy (zdjęcia)

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek, jaki miał miejsce po południu w rejonie przejazdu kolejowego w Zemborzycach. Mężczyzna zmarł niedługo po przewiezieniu do szpitala.

Pomimo starań ratowników medycznych oraz lekarzy, nie udało się uratować życia mężczyzny, który uczestniczył w zdarzeniu drogowym w Lublinie. Jak już informowaliśmy, około godziny 13 służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że na ul. Krężnickiej, w rejonie skrzyżowania z ul. Pasieczną, auto uderzyło w słup.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż kierujący mercedesem 74-latek poruszał się od strony Krężnicy Jarej. W pewnym momencie zasłabł w trakcie jazdy. Pozbawione kontroli auto wypadło z drogi, po czym uderzyło w słup przy przejeździe kolejowym, barierki oraz w urządzenie do sterowania rogatkami.

Nieprzytomny kierowca trafił do szpitala. Tam zmarł. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Nie udało się uratować życia kierowcy mercedesa. Mężczyzna zasłabł w trakcie jazdy (zdjęcia)

(fot. nadesłane Marcin)

13 komentarzy

 1. Obowiązkowe psychotesty dka starszych kierowcòw

  • Dla młodszych to samo.

  • A co ci po psychotestach jak miał inne choroby.

  • W każdym wieku człowiek może zasłabnąć. Takim kozakom jak ty też może się to przydarzyć.

   • Ale zgodzisz się chyba, że jednak prawdopodobieństwo zasłabnięcia jest większe u starszej osoby?

    • kiedyś może i tak…teraz już nie byłbym tego taki pewien…chemię która jedzą wszyscy i do tego używki…no nie wiem nie wiem. Teraz i młodzi chorują i to poważnie…choroby starcze już towarzyszą też młodym. Kiedyś nasi rodzice i dziadkowie my też jakiś okres mielismy okazję jesc owoce warzywa nie pryskane, świnkę na wsi się hodowało, mleko prosto od krowy…teraz już nic nie można taki to postęp. Eko truskawki wielkości pięści? niektórzy w to wierzą:)

 2. Napewno było NZK

 3. W pewnym wieku trzeba zdać sobie sprawę z tego że ma się choroby i słabe zmysły. Ale niestety „samochodoza” to stan przewlekły – dużej części kierowców wydaję się że są tak samo sprawni jak w wieku 20-50lat.

 4. Jedźcie na SOR. Zobaczcie z czym przyjeżdżają ludzie. I uwierzcie mi wielu lekarzy się nie szczypało szczypionką.

 5. nikt nie zauważył że czytacie co kilka dni tu naportalu ze zasłabł jadąc autem jego życia NIE DAŁO SIE URATOWAĆ. KILKA LAT TEMU NIE BYLO WOGLE TAKICH SYTUACJI BO NIKT NAGLE NIE UMIERAŁ…

  • kilka lat temu z piwnicy cie wypuścili? nikt nagle nie umierał, wszyscy umierali terminowo, co do minuty, to teraz wszystkim odwaliło, nowa moda na tik toku.

 6. podobny przypadek jakna diamentowej pod blebanią

 7. No jakoś od około półtora roku jest wzrost tzw. „naglicy”. Nie tylko w Polsce ale w innych krajach również. Liczba zgonów zdecydowanie przekracza średnie z poprzednich lat. Jakby tylko ktoś mógł znaleźć tego przyczynę…….

Wiadomości z info112