Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Nie miał uprawnień, ale miał amfetaminę i susz roślinny

Policjanci z Piask zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem osobowym. Jak się okazało 35-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Co więcej, miał przy sobie kilka porcji amfetaminy i suszu roślinnego. Pasażer, który z nim podróżował, również posiadał nieznaczne ilości narkotyków.

Przedwczoraj po godzinie 20.00 policjanci z Komisariatu Policji w Piaskach w powiecie świdnickim zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem osobowym.

– Uwagę mundurowych zwrócił tor jazdy kierowcy, który zjeżdżał do prawej krawędzi jezdni. Po zatrzymaniu do kontroli drogowej pojazdu okazało się, że 35-letni kierowca z powiatu świdnickiego nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto u niego oraz u 32-letniego pasażera policjanci odnaleźli amfetaminę oraz susz rośliny – relacjonuje aspirant sztabowy Elwira Domaradzka ze świdnickiej Policji.

Od kierującego pobrano krew do badań, a pojazd którym się poruszał odholowano na policyjny parking. Mężczyzna teraz odpowie za jazdę bez uprawnień oraz posiadanie narkotyków.

4 komentarze

  1. A jednak zdarzają się dorosłe osoby bez Prawa Jazdy. Może przynajmniej Kartę Rowerową miał.

  2. Zjeżdżał do prawej krawędzi jezdni-dobry powód do zatrzymania.

    • A jednak – trafili? ! Jeśli trochę jeździsz to wiesz że widać kiedy ktoś jedzie. Jakby *niepewnie* . Może być że gumowe ucho też zadziałało ale po to ono jest

  3. łoscypek z koziej heeej

    Susz roślinny nielegalny? Trzeba wyrzucić wszystkie przyprawy z domu.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport