Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Nie dostosował prędkości do warunków, po chwili auto leżało na dachu w rowie (foto)

Samochód z trzema osobami w środku wypadł z drogi i dachował w rowie. Kierowca i pasażerowie samodzielnie opuścili pojazd.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 17:40 w miejscowości Kamionka, w gminie Księżpol w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o dachowaniu samochodu osobowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Biłgoraja, Księżpola i Biszczy, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca peugeota poruszał się drogą powiatową łączącą Księżpol z Biszczą. W wyniku niedostosowania prędkości do warunków na drodze stracił panowanie nad pojazdem. Następnie auto wypadło z jezdni i dachowało w przydrożnym rowie.

Peugeotem podróżowały trzy osoby. Opuściły one pojazd o własnych siłach. Kierowca ani pasażerowie nie odnieśli żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

(fot. OSP KSRG Księżpol)

2 komentarze

  1. Babcia emerytka

    Dobrze, że auto wypadło z jezdni i dachowało w przydrożnym rowie, a nie np. pojechało tam, gdzie na horyzoncie rośnie zboże i stratowało z pół hektara.

  2. Najważniejsze

    W ogóle kolejny raz skończyło się może i źle, bo wypadkiem i obrażeniami, ale koniec końców dobrze bo sam sprawca poniósł karę za swój czyn.

Z kraju