Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nie chcieli go wpuścić do domu, dostał 500 zł mandatu

Mieszkaniec gminy Stężyca spędził wieczór poza domem spożywając alkohol. Po powrocie domownicy nie chcieli otworzyć mu drzwi.

Do zdarzenia doszło w nocy z 9 na 10 kwietnia w powiecie ryckim, na terenie gminy Stężyca. Jeden z mieszkańców zadzwonił na policję z prośbą o interwencję. Mężczyzna oświadczył, że rodzeństwo nie chce go wpuścić do domu.

Na miejscu mundurowi ustalili, że zgłaszający kilka godzin wcześniej opuścił miejsce zamieszkania i poszedł do kolegi, u którego wspólnie spożywali alkohol. Po powrocie nie mógł dostać się do mieszkania, bo domownicy zamknęli przed nim drzwi. W efekcie noc musiał spędzić w innym miejscu.

Z uwagi na fakt, że zgłaszający złamał podstawowe zasady bezpieczeństwa związane z obowiązującym stanem epidemii funkcjonariusze policji ukarali go mandatem karnym w wysokości 500 zł.

(fot. Policja)

35 komentarzy

 1. Nie zagłosuję na PiS Państwo policyjne zrobili przeciętnemu człowiekowi a sami są nad prawem w pi..u z nimi

 2. Jerzy z MW polska sp.zoo

  Waliliśmy razem w robocie po tym faktycznie poszliśmy z tamtąd.

 3. Własna rodzina go pod…ała? Poddali się władzy, kapusie. Dzisiaj jeden drugiego pod…rdoli nie wiadomo w imię czego. Ze wstydem przyznaję, głosowałem za pis bo dałem sie nabrać, że mają jakiś pomysł na lepsze Państwo ale ich pomysły polegają na nowych opłatach i wyższych podatkach.

  • Jakby go wpuścili, to cała ich izolacja byłaby bez sensu. Powinien sobie zdawać sprawę że wracając naraża wszystkich domowników. Ale zawsze możesz wszystkich takich zaprosić do siebie.

   • Mogli g np. wpuścić do piwnicy.

    • Może nie ma piwnicy ani innego odizolowanego miejsca? A skoro go nie wpuścili, to pewnie dostał ostrzeżenie i jak znam życie nie było to pierwszy raz. Tacy ludzie mają za nic izolację. Najważniejsze, żeby mordę uwalić.

 4. alkohol zabija koronawirusa byli w 100% bezpieczni

 5. Pis ogranicza naszą wolność mimo że gwarantuje nam to konstytucja (sypią bezprawnie mandaty),zastraszają ludzi a zastraszonymi ludźmi jest najprościej manipulować. Kaczor robi z nas idiotów on ma prawo gdzieś uważa że jest ponad prawem,i chcecie żeby tacy ludzie za nas o wszystkim decydowali???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z kraju