Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nie chciał oddać byłej żonie samochodu, schował audi w krzakach. Komputer też jej zabrał

Parczewscy policjanci ustalili, że 50-letni mieszkaniec powiatu przywłaszczył samochód należący do byłej żony. Mężczyzna schował auto w krzakach na swojej posesji. Tłumaczył mundurowym, że użytkowane przez niego audi było mu potrzebne.

W czwartek do parczewskich policjantów zgłosiła się 33-letnia mieszkanka powiatu włodawskiego. Kobieta przekazała mundurowym, że jej był mąż mieszkający na terenie gminy Podedwórze przywłaszczył należący do niej pojazd marki Audi, a także sprzęt komputerowy stanowiący jej własność. Co więcej 33-latka prosiła o zwrot, ale mężczyzna nie reagował.

– Sprawą zajęli się parczewscy kryminalni. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 33-latka oraz 50-latek są w trakcie sprawy rozwodowej oraz posiadają rozdzielność majątkową. Faktycznie właścicielem pojazdu jest 33-latka, natomiast 50-latek użytkował pojazd. Kobieta chciała, aby pojazd wrócił w jej posiadanie. Natomiast były małżonek twierdził, że pojazd jest mu potrzebny i chcąc uniknąć zwrotu postanowił schować go w miejscu zakrzaczonym na terenie swojej posesji – relacjonuje sierżant sztabowy Ewelina Semeniuk z Komendy Powiatowej Policji w Parczewie.

Kiedy na miejscu pojawili się funkcjonariusze, ujawnili auto ukryte w krzakach. Pojazd miał już zmienione tablice rejestracyjne tak, aby wprowadzić w błąd policjantów. Co więcej, znalazł się na posesji również komputer należący do kobiety.

– Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli mienie wraz z dokumentacją. 50-latek został zatrzymany. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty przywłaszczenia mienia, do których przyznał się częściowo. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności – dodaje sierżant sztabowy Ewelina Semeniuk.

18 komentarzy

  1. Warto określić ile paliwa było w baku. Bo to sporo zmienia w wartości pojazdu.

  2. Młodą żonę miał, co było to jego.

  3. Tak sobie pomyślałem, nie będzie miał samochodu kupi sobie rower. Na dobre wyjdzie.

  4. do kolegi Franio,mozesz byc pewny ze rower wyjdzie na lepsze niz takie stare auto,w ogole jakie by nie bylo auto to tylko same koszty jak nie tera to potem

  5. Chciał przechytrzyć żonę ale nie udało mu się, jeszcze sobie kłopotów przysporzył kłopotów. Chytry dwa razy traci.

  6. Wiadomości typu Moda na sukces 😉

  7. Też mam żonę 16lat młodszą ,mam nadzieję że nie skończę jak ten gość !

  8. Pewnie dostal areszt na 3miesiace jal to w naszym pisoskim kraju bywa gdzie nie ma prawożadnosci ziobro sie cieszy

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo