690 680 960

Nerwowo zachowywał się podczas kontroli drogowej. Miał przy sobie mefedron

W miniony wtorek bialscy policjanci podczas kontroli drogowej zatrzymali 19-latka, który miał przy sobie mefedron. Jak się okazało, młody mężczyzna posiada także aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.

W miniony wtorek na ul. Łomaskiej w Białej Podlaskiej policjanci zatrzymali do kontroli pojazd osobowy marki Fiat, którym kierował 19-letni mieszkaniec gminy Janów Podlaski.

Razem z kierowcą samochodem podróżowało troje pasażerów. W trakcie kontroli kierowca zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia mundurowych. W portfelu młodzieńca ujawnili woreczek strunowy, a w nim krystaliczny proszek.

Policjanci podczas czynności przy użyciu psa służbowego odnaleźli kolejne porcje środków odurzających. Po przeprowadzeniu wstępnego badania mundurowi potwierdzili, że jest to mefedron. Ujawniona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 80 porcji tego narkotyku. Środki zostały zabezpieczone, natomiast nastolatek trafił do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze ustalili, że 19-latek ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Wczoraj młodzieniec usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Jeden komentarz

  1. Dobrze, że wpadł, ale zastanawia mnie jedno. Jak to jest, że taki młody, z technologią obeznany, a nie włączają sobie rzeczy typu yanosik? to już totalna brawura, bezmyślność, głupota?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska