Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nasutów: Radiowóz przejechał po 27-latku. Mężczyzna zginął na miejscu

W nocy z niedzieli na poniedziałek w Nasutowie doszło do tragicznego wypadku. Pod kołami radiowozu zginął młody mężczyzna.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w Nasutowie. Około godziny 1:40 radiowóz wracający na komisariat najechał na leżącego na jezdni mężczyznę.

27-latek poniósł śmierć na miejscu. Pieszy leżał w nieoświetlonym miejscu, w ciemnym ubraniu bez odblasków. Radiowóz jechał bez włączonych sygnałów dźwiękowych i świetlnych.

Trwa ustalanie okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora.

2014-12-15 08:27:48
(fot.lublin112.pl)

59 komentarzy

 1. Wiem jedno, zwykłemu kowalskiemu zatrzymali by prawo jazdy do wyjaśnienia, ciekawe czy tu zatrzymali kwity kierującemu.
  Pamiętacie sprawę w Wólce gdzie pijany policjant zabił dziewczynę na przejściu i uciekł?
  Co mu zrobili?
  A tu leżał przy drodze wiec tym bardziej nic policjantom nie grozi.

 2. tak sie skłąda ze ja tez nieszczesnika znałem i wiem ze napewno nie upił sie do nieprzytomnosci i nie poszedł spac na asfalt.
  Obstawiam ze ktos go potrącił i uciekł z miejsca zdarzenia.
  Tym bardziej ze w niedziele była gesta mgła i padał deszcz.- tragiczne warunki do jazdy. momentami i 50km/h było za szybko.

 3. Prawdopodobnie jeszcze o godz 1:15 dzwonił do rodziców i mówił że zaraz będzie w domu, a chodził po poboczu jezdni w odblaskach i nawet w kamizelce odblaskowej, więc może nie leżał i był widoczny na drodze. Policjant powinien być ukarany. Paweł często wracał póżno z pracy

 4. Boże współczuję rodzinie . najłatwiej jest oceniać kogoś . ” sam się o to prosił itp” aż zal to czytać naprawdę . skąd wiecie że był pijany i spał może potrzebował pomocy . zamiast krytykować to lepiej współczuć rodzinie , [*] ;(

 5. Ludzie ogarnijcie się zginął człowiek, nikt nie wie co się stało a już wiele wersji się pojawia. Większość pewnie go nie znała a wypisuje głupoty, może rzeczywiście coś mu się stało. Wychodzi w Was jednak polska mentalność lubicie oceniać i krytykowac wszystko zamiast się zastanowić. Zastanówcie się może to czyta rodzina zmarłej osoby, albo jego znajomi wiecie jak ich to musi bolec bo ja wiem!! zastanówcie się czasem jak coś piszecie albo postawcie się na miejscu osoby która straciła kogoś. Uszanujcie chociaż to i nie obrażajcie już zmarłej osoby.

 6. kierujący powinien odpowiedzieć za nieumyślne spowodowanie śmierci bo nieuważnie obserwował jezdnie podczas kierowania pojazdu, co jest jego obowiązkiem skoro zasiada za kierownicą pojazdu. takie jest prawo w Polsce i nie możemy zwalać tu winy na to że był ciemno a ofiara była w ciemnym ubraniu bez odblasku. to my jako kierowcy mamy bacznie obserwować jezdnie. prawo to prawo

 7. a najlepszy jest tytuł tego artykułu „radiowóz przejechał po 27-latku” sam radiowóz przejechał, zły radiowóz ja bym go ukarał

 8. ludzie czemu piszecie takie głupoty i brednie?czy wy którzy żle o nim piszecie,znaliście go?
  Ja go znałam i nie był złym człowiekiem,jak każdy z nas pewnie miał swoje dobre i złe strony.Czy pomyśleliście,że nie daj Boże móże i was coś takiego spotkać,jak można być tak bezdusznym?Współczuję rodzinie i nikomu nie życzę przeżywać takiej tragedii.
  Policjanci powinni być ukarani jak zwykli ludzie,ale pewnie nie będą.To oni też powinni uważać a nie tłumaczyć teraz że był na ciemno ubrany.Niedostosowali prędkości do warunków jazdy,ale teraz to i tak zrobią Pawła winnego.

 9. Dlaczego nie chce Policja prawdy powiedzieć czemu Radiowóz jest uszkodzony…. Na miejscu wypadku leżały części Światła i Migacza….. Czemu nie chcą powiedzieć kto kierował Radiowozem….

  • A Policja się nie przyzna do popełnionego czynu.

   • Policja zaproponowała odszkodowanie dla Rodziny przeszło 100.000,- Zł….. Gdzie jeat sprawiedliwość…… I nikt Kary nie otrzyma….Policjant potrącił Chlopaka który wracał do Domu….. Powinien być Ukarany….

 10. Propozycja odszkodowania? = Przyziemie się do winy?

Z kraju