Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nastolatek podłączył kabel do gniazdka i raził prądem kobietę. Jest decyzja o tymczasowym areszcie

17-letni mieszkaniec gminy Rejowiec w powiecie chełmskim najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Nastolatek w minioną środę za pomocą przewodu elektrycznego wpiętego w gniazdko raził prądem i dusił poduszką 44-letnią kobietę. Młodzieniec w prokuraturze usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

Do zdarzenia doszło w minioną środę. Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o porażeniu prądem 44-letniej kobiety z gminy Rejowiec. Na miejsce została również wezwana pomoc medyczna, która udzieliła jej natychmiastowej pomocy.

Policjanci interweniujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 17-latek poprzez podłączenie kabla do gniazdka raził prądem 44-latkę. Kobieta zaczęła się bronić i krzyczeć wówczas młody mężczyzna chcąc ją uciszyć przyłożył jej do twarzy poduszkę i zaczął dusić.

Gdy 17-latek usłyszał krzyki członków rodziny wyskoczył przez okno i uciekł. Jeszcze tego samego dnia został zatrzymany przez mundurowych i osadzony w policyjnym areszcie.

Wczoraj nastolatek został doprowadzony do prokuratury gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

(fot. Policja Chełm)

11 komentarzy

  1. Zastanówcie się ludzie co wy tu piszecie, osądzacie chłopaka nie znając sytuacji ani tego co tak naprawdę się tam działo. Spójrzcie pierwsze na siebie i swoje środowisko a potem piszcie takie super komentarze odrazu z wyrokami i osądem!!!!

Z kraju