Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Narkotyki w mieszkaniu na Kalinowszczyźnie. Policjanci zatrzymali 29-latka

29-latek z Lublina odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową znaleźli w jego mieszkaniu blisko 300 gramów marihuany. Mieszkańcowi dzielnicy Kalinowszczyzna grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej w Lublinie ustalili, że 29-letni mieszkaniec Lublina może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. Policjanci udali się do miejsca jego zamieszkania w dzielnicy Kalinowszczyzna.

Podczas przeszukania lokalu, mundurowi odnaleźli marihuanę o łącznej wadze blisko 300 gramów. 29-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków.

Mieszkaniec Lublina na wniosek śledczych, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

5 komentarzy

 1. SADZIĆ, PALIĆ, ZALEGALIZOWAĆ!!!

 2. w polsce pali koło 2mln ludzi, w tygodniu spali każdy licząc 4 g, niech z tych 4 g wezmą nawet 8 zł podatku, 4 g x 52 tygodnie w roku 208g co daję koło 1600zł podatku z osoby w roku z 2mln daje to 332000000zł podatku w rok. ale po co to komu jak można kryminalizować ludzi. po co zarabiać jak można wydawać to takie pisowskie.
  ale tak to jest jak szukasz kasy ale nie tam gdzie najłatwiej, trawka nie legalna ale za deszczówkę musisz płacić.

  • @nieKrytyKrytyk

   No tak podatek ważniejszy niż ludzkie zdrowie i życie. Bardziej palnąć nie mogłeś.

   • Za wodeczke I papierosy tez placi sie podatki a jakos nie mowi sie o skutkach zdrowotnych. No i przeciez nie widac zaszczanych zuli na ulicach, niema pijanych rodzicow opiekujacych sie dziecmi prawda? No ale przeciez z picia nalogowego mozna sie wyspowiadac a palenie marychy to juz grube przestepstwo na rowni z morderstwem.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo