Narkotyki, sterydy, pieniądze i nielegalne automaty (zdjęcia)

Funkcjonariusze lubelskiej KAS zatrzymali w minionym tygodniu 15 urządzeń do nielegalnych gier hazardowych. W lokalach gdzie doszło do przeszukań, natrafiono na narkotyki, sterydy anaboliczne i gotówkę.

W miniony czwartek funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Lublina wspierani przed policjantów prowadzili działania kontrolne ukierunkowane na walkę z nielegalnym hazardem na terenie Dęblina, Kraśnika, Terespolu i Łęcznej.

W lokalu w Dęblinie funkcjonariusze ujawnili 3 automaty do gier hazardowych. W lokalu zabezpieczono też gotówkę w kwocie blisko 1,5 tys. zł służącą do wypłaty ewentualnych wygranych.

Z kolei w Kraśniku w lokalu w centrum miasta mundurowi zabezpieczyli 4 automaty, na których, jak wykazały przeprowadzone eksperymenty również urządzane były gry hazardowe. Na miejscu ujawniono też narkotyki, sterydy anaboliczne, lufki i wagę oraz gotówkę (blisko 1,4 tys. zł), która miała służyć do wypłaty wygranych.

Dzień wcześniej w Łęcznej działania zakończyły się ujawnieniem nielegalnych automatów hazardowych. W jednym z lokali funkcjonariusze lubelskiej KAS ujawnili 3 urządzenia, a także narkotyki, lufki i wagę. Sprawy dotyczące narkotyków prowadzi policja.

Wynik w postaci zatrzymanych urządzeń hazardowych dały też działania prowadzone przez funkcjonariuszy KAS z Białej Podlaskiej wraz z policją z Terespola. W tym przypadku mundurowi zabezpieczyli 5 jednostek komputerowych służących do urządzania nielegalnych gier hazardowych oraz blisko 1,4 tys. zł, które były przeznaczone na wypłatę wygranych. Działania prowadzono w jednym z lokali w Terespolu.

Organizatorzy nielegalnych gier muszą liczyć się z odpowiedzialnością karną. We wszystkich sprawach trwają czynności wyjaśniające.

(fot. KAS)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. „Narkotyki, sterydy anaboliczne i gotówkę”…. O ile rozumiem piętnowanie faktu posiadania narkotyków, to primo – sterydy anaboliczne mógł zapisac lekarz, secundo – gotówka jeszcze, dzięki Bogu, nie jest >>towarem zabronionym<< a prawnym środkiem płatniczym. Po co takie zlepki tworzyć?

  • Prosimy pomyśleć…

   • No ja pomyślałem i tak sądzę, że co do pieniędzy przedmówca ma rację jednak.

    • No nie ma, są to pieniądze pochodzące z nielegalnego procederu, więc są rekwirowane.

     • Achaaaaa! Skoro tak, to wypadałoby napisać „gotówka z nielegalnego źródła” lub „brudne pieniądze”. Gotówka – Złoty Polski – nie jest synonimem „pieniądza pochodzącego z nielegalnego procederu”. Mimo chciejstwa banksterów i politykierów 😉

 2. Jest jakaś siła w tych automatach że ludzie lezą tam jak ćmy do światła i tracą forsę .

 3. Ta, a w Opolu Lubelskim w ZK co niedzielę kobiety w pochwach przemycają dla więźniów narkotyki 😂

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew