Sobota, 13 lipca 202413/07/2024
690 680 960
690 680 960

Naprawiał instalację elektryczną, został porażony prądem. Mężczyzna walczy o życie (foto, wideo)

W bardzo ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala 48-latek, którego poraził prąd. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 17:30 w Niemcach. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że na jednej z posesji przy ul. Willowej mężczyzna został porażony prądem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz lotnicze pogotowie ratunkowe.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna przyjechał, aby naprawić usterkę instalacji elektrycznej. W trakcie pracy został nagle porażony prądem o wysokim napięciu.

48-latek w bardzo ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Naprawiał instalację elektryczną, został porażony prądem. Mężczyzna walczy o życie (foto, wideo)

31 komentarzy

 1. chyba ze ktos pracuje w sluzbie zdrowia,strazy czy policji,a to zapewne zwykla prywatka

 2. Zabija prąd powyżej 0.30 mA a nie napiecie.
  Nie znasz się więc nie komentuj. Wracaj do zdrowia Bracie.

  • Owszem, ale prąd jest nierozerwalnie połączony z napięciem.
   Aby przy danym oporze R popłynął prąd o wartości I, wymagane jest napięcie U.

  • Prąd 0,30 mA jeszcze nikogo nie zabił, nawet prąd przemienny o częstotliwości 50 Hz. Może miałeś, o znawco, na myśli prąd o natężeniu 30 mA?

 3. Nikt z Was nie zna tego człowieka, to naprawdę doskonały w swym fachu facet, elektryk z wieloletnim doświadczeniem. Nikt nie ma pojęcia co się wydarzyło i jaka była przyczyna tego wypadku więc przestańcie pierd*** i żartować, snuc chore teorie. Ten chłopak jest w krytycznym stanie, walczy o życie! Kolejny raz walczy o życie!

 4. Ludzie wstydu nie macie nie komentujecie bez sensu każdemu mogło się to zdarzyć a wiem dobrze że to chłopak z dużym stażem i jeszcze większą wiedzą… Człowiek walczy o życie a w jak zwykle się wyśmiewacie jak by to był ktoś z waszego otoczenia albo z rodziny to by się żarty z waszej strony skończyły… Niech wraca do zdrowia a ludziom którzy głupio komentują radzę pójść po rozum do głowy jeżeli go jeszcze macie …

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport